reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca w Uk

Paulina.oo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2012
Postów
65
Miasto
Okolice Olsztyna
Witam, mamuśki.
Wiem, że tak troszeczke odbiegłam od tematu dzieci, ale chciałabym się dowiedzieć, jak najlepiej załatwiać sobie prace w Uk, na okres wakacji. Czy jest w ogóle taka możliwość i czy to się w ogóle opłaca.
Pozdrawiam :cool2:
 
reklama
jesli nie masz nikogo z rodziny/ znajomych, kto cie zakwateruje za darmo albo symboliczna kwote to duzo nie zarobisz, i to jesli znajdziesz prace, bo teraz jest o nia ciezko.przynajmniej w moich regionach, srodkowo-wschodniej anglii
 
Dziewczyny mam pytanie. Macie jakieś pomysły na rozwój samego siebie tu w uk?? Jestem tu od roku, mam 23 lata, w polsce nie studiowalam bo po liceum urodzilam synka. Ale bardzo chcilabym cos ze soba zrobic. Z angielskim sobie radze ale nie mowie jakos szczegolnie biegle. Nie wiecie jakie sa wytyczne zeby isc tu do szkoly wyzszej? Trzeba miec pokonczone jakies kursy? czy moze uznaja nasza polska mature?
 
Do góry