reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

paulinka77

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2010
Postów
15
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
 
reklama
Jakie może być prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Okres 22go sierpnia ( okres trwał 5dni) stosunek przerywany 30sierpnia. Owulacja wg kalendarza 4 lub 5 wrzesień. Na 100% nie doszło do wtrysku we mnie. Od tygodnia mam bóle w dole brzucha, czuje gorąco w pochwie. Piersi normalne, nietkliwe. Dziś o 5 obudziłam się z dreszczami i mdłościami ale temp 36.4C. Infekcja?
To ,że współżycie nie zostało skończone w Tobie nie oznacza ,że nasienie nie dostało się do dróg rodnych. Druga sprawa: czy robisz pomiar temperatury ? Jak długie są twoje cykle ? Nie można się sugerować aplikacją, która wyznacza ci dzień płodny ( bo chyba z niej korzystasz o ile dobrze ,rozumiem ?).
 
reklama
To ,że współżycie nie zostało skończone w Tobie nie oznacza ,że nasienie nie dostało się do dróg rodnych. Druga sprawa: czy robisz pomiar temperatury ? Jak długie są twoje cykle ? Nie można się sugerować aplikacją, która wyznacza ci dzień płodny ( bo chyba z niej korzystasz o ile dobrze ,rozumiem ?
Moje cykle 28dni i bardzo wyczuwalny ból owulacyjny w 13-14 dniu cyklu. Mam wszystko jak w zegarku. Ani nie byłam chora ani nic w sumie nie zauważylo że coś mogłoby się zmienić.
 
Dziś robiłam kolejny test. Można robić go 5 dni okresem, ja jestem 6 dni. Wyszedł negatywny. Najpóźniej jutro idę na betę. Czy ja naprawdę sobie wkrecam ta ciążę ‍♀️ Jest praktycznie 2 tygodnie po stosunku i nic by mi nie wychodziło jeszcze?
 
To nie chodzi o to ile jesteś po stosunku tylko ile jest po zapłodnieniu. Tak jak piszesz, plemniki mogą kilka dni wytrzymać do owulacji i liczy się jedynie fakt kiedy by do tego zapłodnienia doszło. Jeśli w okolicach 13 dc to testy jak najbardziej mogłyby nie wychodzic jeszcze
 
Do góry