reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregnyl a może ciąża

Klaudia9606

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Grudzień 2020
Postów
65
Cześć jestem w 24 dniu cyklu w 12 dniu miałam podany pregnyl , 13 dnia pękł pecherzyk sprawdzony przez lekarza 8 dni po sprawdzając czy pregnyl znajduje sie jeszcze w organizmie zrobilam test wyszedł negatywny , czy jest jeszcze możliwość że dojdzie do zagnieżdżenia, miała tak któraś z was że po tym leku był negatywny a jak zrobiłyście po pewnym czasie to jednak się udało
 
reklama
Jezeli owulacja była w 13 dc to wiarygodny test jest po około 10 dniach. Poczekaj jeszcze kilka dni i ponów go albo idź na betę.
 
Cześć jestem w 24 dniu cyklu w 12 dniu miałam podany pregnyl , 13 dnia pękł pecherzyk sprawdzony przez lekarza 8 dni po sprawdzając czy pregnyl znajduje sie jeszcze w organizmie zrobilam test wyszedł negatywny , czy jest jeszcze możliwość że dojdzie do zagnieżdżenia, miała tak któraś z was że po tym leku był negatywny a jak zrobiłyście po pewnym czasie to jednak się udało
Tak jak @jasani pisze. Tak naprawdę do zagnieżdżenia może dojść nawet po 12-tu dniach, a dopiero wtedy wytwarzany jest hormon beta hcg z tego, co wiem. Także 8 dni po owulacji nawet jeśli doszło do zapłodnienia mogło jeszcze nie być zagnieżdżenia :) Nawet, jeśli do zapłodnienia doszło po 6 dniach (które się podaje jako takie minimum) to dopiero po 8 dniach beta hcg powinna się wytwarzać, więc test jak najbardziej mógł wyjść negatywny... Spokojnie. Poczekaj do dnia spodziewanej @ i wtedy powtórz test ciążowy. :)
 
Do góry