reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez SIMAMA, 7 Maj 2008.

1. SIMAMA

SIMAMA majowa MAMA 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziwczyny, pomóżcie...:tak:
    pilnie potrzebuje pomysłu na prezent dla 5-cio letniej chrześniaczki męża - widzimy ją kilka razy w roku - nie mam pojęcia jakimi zabawkami dziewczynki w jej wieku bawią się czy może coś z ciuszków???...
    czekam na wasze pomysły - pomóżcie..;-)

2. makitoza

makitoza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Uniwersalny prezent pastele do rysowania, cistolina, piskolina, lego, klocki magnetyczne, bajki, gry planszowe, komputerowe itp

3. reklama
  4. mamusia_kubusia

mamusia_kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, ze teraz, gdy od lata dzielą nas tygodnie fajnym prezentem jest np. sprzęt sportowy - piłki, hulajnoga, skakanki, rolki... Może być też namiot, koc na plażę, albo ręcznik plażowy z motywem wróżek albo Puchatka.

5. Joassia

Joassia świeża

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. Gosia81

Gosia81 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A może rowerek o ile jeszcze nie ma.Jest to wydatek max 300 zł ale jeśli mozesz sobie na to pozwolic.

7. pinokio

pinokio pinokio

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja ma 4 latka a ostatnio na topie w przedszkolu jest wróżka "Maripoza" sorry jak źle napisałam

8. jasmina111

jasmina111 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja coreczka miala urodzinki teraz w lipcu, napisze jakie prezenty dostala. Moze to pomoze w wyborze prezentu :-).
    - Lalka ksiezniczka Bella
    - zestaw koralikow do nawlekania
    - Zestaw do czesania wlosow (dla dzieci oczywiscie, szczotka, lokowka, suszatka, spinki, karbownica - nie jestem pewna nazwy :-))
    - Skarpetki z ksiezniczka
    - torebaczka z cekinami i koralikami
    - tablica z alfabetem na magnesy

pozdrawiam

9. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wznawiając ten wątek chciałam się zapytać, co myślicie na temat gier komputerowych dla dzieciaków w tym wieku? Ostatnio coraz więcej takich rzeczy pojawia się na rynku. Czy warto dawać dzieciom edukacyjne komputerowe gry? Czy lepiej tradycyjne?

10. reklama
  11. bubble

bubble Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz co, ja bym chętnie właśnie w coś takiego zainwestowała. Przede wszystkim taki pomysł wydaje mi się bardzo praktyczny, bo mozna dać dziecku coś co będzie dla niego czymś w rodzaju rozrywki, ale tez coś z czego będzie mógł się naprawdę wielu rzeczy nauczyć.

12. kamcia*

kamcia* piękna bestyja :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum