reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez SIMAMA, 7 Maj 2008.

1. SIMAMA

SIMAMA majowa MAMA 2007

dziwczyny, pomóżcie...:tak:
    pilnie potrzebuje pomysłu na prezent dla 5-cio letniej chrześniaczki męża - widzimy ją kilka razy w roku - nie mam pojęcia jakimi zabawkami dziewczynki w jej wieku bawią się czy może coś z ciuszków???...
    czekam na wasze pomysły - pomóżcie..;-)

2. makitoza

makitoza Fanka BB :)

Uniwersalny prezent pastele do rysowania, cistolina, piskolina, lego, klocki magnetyczne, bajki, gry planszowe, komputerowe itp

3. reklama
  4. mamusia_kubusia

mamusia_kubusia Początkująca w BB

Myślę, ze teraz, gdy od lata dzielą nas tygodnie fajnym prezentem jest np. sprzęt sportowy - piłki, hulajnoga, skakanki, rolki... Może być też namiot, koc na plażę, albo ręcznik plażowy z motywem wróżek albo Puchatka.

5. Joassia

Joassia świeża

6. Gosia81

Gosia81 Zaangażowana w BB

A może rowerek o ile jeszcze nie ma.Jest to wydatek max 300 zł ale jeśli mozesz sobie na to pozwolic.

7. pinokio

pinokio pinokio

Moja ma 4 latka a ostatnio na topie w przedszkolu jest wróżka "Maripoza" sorry jak źle napisałam

8. jasmina111

jasmina111 Fan(ka)

Moja coreczka miala urodzinki teraz w lipcu, napisze jakie prezenty dostala. Moze to pomoze w wyborze prezentu :-).
    - Lalka ksiezniczka Bella
    - zestaw koralikow do nawlekania
    - Zestaw do czesania wlosow (dla dzieci oczywiscie, szczotka, lokowka, suszatka, spinki, karbownica - nie jestem pewna nazwy :-))
    - Skarpetki z ksiezniczka
    - torebaczka z cekinami i koralikami
    - tablica z alfabetem na magnesy

pozdrawiam

9. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Wznawiając ten wątek chciałam się zapytać, co myślicie na temat gier komputerowych dla dzieciaków w tym wieku? Ostatnio coraz więcej takich rzeczy pojawia się na rynku. Czy warto dawać dzieciom edukacyjne komputerowe gry? Czy lepiej tradycyjne?

10. reklama
  11. bubble

bubble Zaciekawiona BB

Wiesz co, ja bym chętnie właśnie w coś takiego zainwestowała. Przede wszystkim taki pomysł wydaje mi się bardzo praktyczny, bo mozna dać dziecku coś co będzie dla niego czymś w rodzaju rozrywki, ale tez coś z czego będzie mógł się naprawdę wielu rzeczy nauczyć.

12. kamcia*

kamcia* piękna bestyja :)

Poleć forum