reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

ewelka4ever

Gosiaczkowa mama:)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2007
Postów
41
Wkrótce mój brat będzie obchodził 6-ste urodzinki, no i problem bo nie wiem jaki prezent najbardziej ucieszył by go w to święto. Możecie mi popowiedzieć z czego najbardziej ucieszyłoby się dziecko w tym wieku?
 
reklama
hej...oj te prezenty!!zawsze problem:szok:..a czy chłopak większy tym mniej pomysłów!!Mój synek tez w tym roku będzie miał 6 i uwielbia ostatnio klocki lego i takie podobne malutkie,a poza tym to teraz na czasie Spiderman...i wszystko co z nim związane:tak:-są przeróżne gadżety,może coś wybierzesz!!
 
Mój syn ma fazę na Auta z filmu "Auta"... No właśnie, a może jakiś film na dvd, którego nie widział, albo super książkę (mój uwielbia). Jest teraz taka przepiękna seria; "Smokologia", "Egiptologia" i "Piratologia". Wprawdzie jedna książka kosztuje 56pln, ale warto, bo jest przepięknie wydana, a w środku są np: łuski smoka, albo błona ze skrzydeł... My mamy smokologię:)
 
moj syn w czerwcu tez skonczy 6 lat i tez sie zastanawiam nad prezentem, odpow. do wieku ale tez nie jakis zabawek, bo ma ich duzo
bedzie trudno troche, bo raz chce "to" raz co innego, a jako zerowkowicz fajnie gdyby miał tez cos przydatnego
 
a moze by tak jakis sprzet sportowy? zaleznie od tego, co synek lubi robic. albo moze jakies gry edukacyjne. no sama nie wiem. z moja mala ksiezniczka nie ma takiego problemu.
 
Wprawdzie mam corke i troche mlotsza,ale...zastanow sie jakie jest hobby brata i moze cos z tym zwiazane??
Ja bym polecila jakos fajna ksiazke czy album,w ktorej jest duzo zdjec o zwierzetach czy samochodach moze,jesli lubi podroze to z gorami moze??
Mi ostatnio w ksiegarni wpadla w rece ksiazka "365 eksperymentów na kazdy dzien roku" wyd.REA i polecem bardzo fajna,zastanawiam sie czy swojej nie kupic,zawsze dorosnie do niej a koszt nie za duzy bo ok 25 zl
 
reklama
Mateusz dostał odtwarzacz mp3, zestaw Lego Misja na Marsa, klocki Yenga, grę komputerową Legoland i grę Królik Bystrzak do nauki angielskiego. Wszystko mu się bardzo podobało.
 
Do góry