reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

mój 6letni bratanek jest z kolei zakręcony na punkcie samochodów a ostatnio wszystkiego co jest zdalnie sterowane więc dostał terenówkę i teraz ustawia różne skocznie itp i wystawia furę na wytrzymałość
 
reklama
świetne są takie magnetyczne klocki, z których można budowac :) Zawsze są dobrym pretekstem, żeby poopowiadać o fizyce :) Koleżanka kupiła dla syna i chłopak strasznie sie ucieszył ;)
 
Witam,
myślę, że wspaniałym i oryginalnym prezentem byłoby zaproszenie na przyjęcie urodzinowe Klauna, który w bardzo wesołej atmosferze zabawi dzieci, poprowadzi gry, zabawy i nauczy je fajnych tańców ( nie takich typu "stary niedźwiedź mocno śpi...", których mogą nauczyć się w przedszkolu, a raczej typu "agadoo" ). Dodatkowo może zrobić dla gości pokaz wielkich baniek mydlanych, pomalować im buzie, przygotować watę cukrową oraz inne atrakcje. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na stronę Agencja artystyczna zakładka Dla dzieci. pozdrawiam:)
 
Ja w zeszłym roku kupiłam pod choinkę swojemu 6-latkowi (przez Allegro) domino do układania - takie świecące. Zabawka super!!! Co prawda my tez musieliśmy klęczeć i układać na podłodze łańcuchy, ale kiedy zgasiliśmy światło i trąciliśmy pierwszą kostkę...Radość syna BEZCENNA. I tak bez końca....:)
Zdecydowanie polecam gry i zabawki takie gdzie my rodzice możemy się z dzieciakami pobawić. Nawet gdy nie bardzo mamy czas - to przynajmniej mamy pretekst aby się trochę odstresować:)

Już teraz szukam pomysłu na prezent...Widziałam fajne, drewniane tory do budowania i puszczania kulek (z angielskiego nazywa sie to marble run). Co o tym myślicie?
 
kupiłam wykopaliska;) sama sie super przy tym bawilam - niedlugo trzeba bedzie zaczac myslec o prezencie na gwiazdke ;) kamy poszukalam w necie fotek tej zabawki marble run i bardzo mi sie podoba - uczy przestrzennego myslenia i napewno jest z tego niezla frajda ;)
 
też mam sześcioletniego rozrabiakę i ostatnio wyczaiłam dla niego na internecie taki pojazd - laboratorium z bajki Ban10 (Bandai BEN10 Pojazd laboratorium), zastanawiałam się czy to będzie warte swojej ceny. Nie chciałam żeby po wydaniu takiej sumy dziecko pobawiło się dwa razy i rzuciło zabawkę w kąt, ale na szczęście zakup się opłacił. A swoją drogą te wykopaliska to też dobry pomysł, może kupię mu pod choinkę ;) Ma ktoś zdjęcia jak to wygląda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry