reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

Lego chyba nigdy nie wyjdzie z mody :) U nas tez jest fascynacja tymi klockami juz od bardzo dawna :-) Problemem u nas nie jest co mu kupic. Moze ma jakies pasje?? i w tym kierunku trzeba by pojsc....
 
reklama
Ja kupuję książki, ostatnio nowe wydanie Jan Brzechwa dzieciom. Nasza Księgarnia to wydała na swoje 90 lecie. Od innych znanych mi wydań różni się ilością tekstu. To aż 280 stron. Nie będę pisała o takich drobiazgach jak ilustracje czy oprawa, bo w tej chwili to już standard, że są porządne.
 
Witam :-)Serdecznie.Mój 6-latek za życzył sobie transformersa no i oczywiście lego.Co roku kupowałam dla syna zabawki które uważałam za stosowne do wieku i prawie zawsze zabawki bardzo szybko lądowały w pudle Teraz pozwoliłam synowi wybrać swoją upragnioną zabawke jestem ciekawa jak szybko się znudzi:no:mam nadzieje ze nie za szybko bo nie będzie tania:szok:
 
Wszystko co wiąże się z Hannah Montana,Witch i Justinem Bieberem:)))
Może jakiś pamiętnik na hasło z jednym z tych motywów?Albo pościel?
 

Co do tej drugiej maty do tańczenia, to kupiłam na prezent dziecku w podobnym wieku w zeszłym roku, niezbyt trafione, bo nikomu nie chce sie tego podłączać, poza tym ciężko na tym tanczyć dziecku. Więcej radochy miliśmy my (ludzie po 20 lat) tak więc osobiście odradzę dla 6-latki.
Może coś do malowania? Zestawy do malowania na wodę, albo fajna pościel?
 
ja jako mama 6 latki mogę podpowiedziec z czego ucieszyła by się moja 6 latka :
lalki barbie ,koniki pony, różne gry planszowe,przybory plastyczne,gadżety z Hanna Montana,Witch, Bartz,
 
Stanowczo odradzam ta mate do tańczenia. Mąz kupił taka samą i ja mam problem, żeby na niej potańczyc. Nawet na najprostszym poziomie wychodzi PORAŻKA.
 
reklama
Dzięki wielkie dziewczyny, bo ja już właśnie napaliłam się na nią.
W ogóle to jest problem z tą dziewczynką, bo ja kompletnie nie znam jej, mąż ją widzi raz na rok i tyle;/ A teraz święta i głupio nie dać jej prezentu, zwłaszcza że ona mieszka niedaleko moich teściów :) zresztą sama pamiętam jak ja cieszyłam się z prezentów ;p
 
Do góry