reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

My oscylujemy pomiędzy teleskopem, nowym rowerem, tramopliną do skakania... Mamy jeszcze 3 miesiące, ale po drodze jest jeszcze dzień dziecka:)
 
reklama
Wlasnie dzien dziecka...
Nie mamy bladego pojecia co kupic naszemu 6latkowi,zabawek ma pelno,ulubionych bajek pelno wiec ciezko cos wybrac ,gry komuterowe nie bardzo,staram sie zeby jak najmniej siedzial przy kompie,ma swira na punkcie autek hotwheels ,ale je dostaje tak o raz na jakis czas,myslelismy nad czyms takim jak Zoo,ale za daleko mamy,nad jezioro zeby pojechac za zimno,a on zaraz do wody poleci...nie wiem ,nigdy nie mialam problemu z kupowaniem prezentow czy duzym czy malym,ale z Seba to mam za kazdym razem zonka :(
 
ada ale prezent dla dziewczynki czy chlopca???moze wiesz co dziecko lubi,to duzo pomoze??

moze gra edukacyjna czy zrecznosciowa,planszowa,puzzle czy zabawka??
moze jakies puzzle wieksze,moja ostatnio od wujka dostala 350 elem i jest nimi zachwycona,bardzo lubi je ukladac albo grac ze mna np. "spadajace maupki" czy planszowe "na grzyby"
 
Ostatnia edycja:
Moj 6-latek uwielbia lego, pod kazda postacia :) Potrafi siedziec godzinami i ukladac :) Ostatnio dostal gre elektroniczna, taka z dwoma dlugopisami gdzie trzeba dopasowac poszczegolne rzeczy - JUNIOR gra edukacyjna i jest nia zachwycony :) Siadamy razem i gramy :)
 
dopiero teraz zobaczyłam, że tak mało sprecyzowałam dla kogo prezent :) prezent dla chłopca, który kocha lego (ale tego wolałabym niekupować, bo kilka ostatnich prezentów to było właśnie lego:)) Mozi podoba mi się pomysł gry zręcznościowej - mogłabyś mi jakąs ciekawą polecić dla dziecka w tym wieku? aniadavid mogłabyś napisać jeszcze raz, jak nazywa się ta gra? wpisałam w googlach junior gra edukacyjna, ale niestety nie znalazłam żadnej pasującej do Twojego opisu :)
 
Byliśmy ostatnio na urodzinach u 7letniego chlopca, tafilillismy z prezentem. to byly taki mini wykopaliska-bryla gipsu a w niej zatopione kosci dinozaura, ktore potem mozna zlozyc w model. z tej samej serii dostal wulkan do samodzielnego wykonania odlew z gipsu i mieszanka do spowodowania erupcji:) sama bym sie pobawila a i moja 4 letnia corka byla zaciekawiona.
 
dopiero teraz zobaczyłam, że tak mało sprecyzowałam dla kogo prezent :) prezent dla chłopca, który kocha lego (ale tego wolałabym niekupować, bo kilka ostatnich prezentów to było właśnie lego:)) Mozi podoba mi się pomysł gry zręcznościowej - mogłabyś mi jakąs ciekawą polecić dla dziecka w tym wieku? aniadavid mogłabyś napisać jeszcze raz, jak nazywa się ta gra? wpisałam w googlach junior gra edukacyjna, ale niestety nie znalazłam żadnej pasującej do Twojego opisu :)
ja ma osobiscie te gre i bardzo jej sie podoba Spadające Małpki od MATTEL,
Bóbr Billy - gra - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl w sklepach jest sporo takich gier, od 50 zl w gore
 
dzięki za propozycje - bardzo podoba mi się pomysł z wykopaliskami, bo maluch uwielbia dinozaury ;) szkoda tylko, że to nie jest wielokrotnego użytku, ale napewno przeszukam internet za tą zabawką ;) spadające małpki też mi się podobały, ale niestety już takie ma :) (sama się chętnie w to od czasu do czasu pobawię ;))
 
reklama
Do góry