reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na roczek- faje pomysły?

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej dziewczyny. Córka mojej koleżanki będzie mieć roczek. Chciałabym jej cos kupic z tym, że nie ubranko czy zabawkę myślę o czymś symbolicznym co będzie mieć na pamiątkę, jakieś podpowiedzi??
 
reklama
moja córka dostała na roczek (z takich prezentów pamiątkowych) komplet sztućców z grawerem i album na zdjęcia - też z dedykacją w środku.
Byłam bardzo zadowolona z tych prezentów
 
reklama
Hej dziewczyny. Córka mojej koleżanki będzie mieć roczek. Chciałabym jej cos kupic z tym, że nie ubranko czy zabawkę myślę o czymś symbolicznym co będzie mieć na pamiątkę, jakieś podpowiedzi??
na roczek fajnie się sprawdzi jeździk grawitacyjny toyza. posłuży na bardzo długo. mój synek skończył 3 lata i nadal jeździ po podwórku na nim
 
Kurcze dopiero jak zostało wspomniane o książkach przypomniałam sobie że mojemu synkowi i bratanicy kupiłam kiedys książki Magia mojego imienia. Oni dostali na święta ale na roczek też jest to bardzo fajna pamiątka dla rodziców i dla dziecka na długie lata, do tego jakaś zabaweczka żeby maluszek pokorzystal odrazu i prezent bardzo udany:)
 
Do góry