reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Prezent urodzinowy dla chłopca 5lat

Kiulik

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a może zestaw jakiegoś mechanika, pły mechniczne czy cos takiego? ja kupiłam wczoraj w prezencie dla przedszkola stół mechanika własnie w Toys r us z serii Home Depot, bardzo fajny!

reklama

layryn

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale hulajnogę to wybieraj lepszej jakości na tych chińskich można się połamać.

solina

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Piłka, rowerek, gra planszowa, maskotka, figurka jego ulubionego bohatera, :) tak mi teraz na poczekaniu przyszły takie propozycje i chyba są trafne :)

Rozwiązania
0
A ja proponuję oprócz fajnego prezentu zorganizować dziecku super zabawę wraz z rówieśnikami. Polecam tę firmę [urlhttp://www.**********/249633_animator-na-urodziny-dziecka-bardzo-tanio-zjezdzalnia-dmuchana-krakow-wieliczka-nowy-targ-dobczyce-gdow-malopolskie.html[/url] zorganizowali bardzo fajne warsztaty, konkursy, dzieciaki były zadowolone, a impreza była dostosowana do wieku dzieci (5 i 6 latki). :)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Ja polecam klocki, rowerek albo auto na akumulator - sam taki kupiłem synowi i ogromnie się ucieszył:)

Rozwiązania
0
to już taki wiek, że trzeba kupić coś pozytecznego, myślę że rower jest ok :)

M

monika19

Gość
No nowej chyba byłby jak najbardziej na miejscu, taki pierwszy to na pewno będzie zadowolony.

reklama
Rozwiązania
0
Klocki Lego albo coś w ten deseń, bo oryginalne Lego są drogie strasznie :) Na klocki techniczne chyba jeszcze za wcześnie, ale to dobry prezent na później, może inżynier z niego będzie :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 4
L Przedszkolaki 3
B Początek szkoły 8
A Początek szkoły 3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry