reklama

prezenty dla Babci i Dziadka :)

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez kasia_z, 16 Styczeń 2008.

1. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Hej hej - może macie jakiś pomysł na prezent dla Babci i Dziadka od malucha, co jeszcze nie potrafi laurki narysować? :-)

2. kartofelek

kartofelek Początkująca w BB

Jak moja córcia była malutka do na prezent dla Babci i Dziadka zrobiłam serca z modeliny, na których mała odbiła dla Babci rączkę a dla dziadka nóżkę. Prezenty cały czas wiszą u dziadków w domu, bardzo im się podobały, w końcu wnusia miała w nie bardzo istotny wkład.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

My pieczemy z synkiem ciasto " razem ":-p
    ....i do tego po różyczce damy
    i tyle ...:-)

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

My zawsze robiliśmy laurki - oczywiście musiałam pomagać, ale przeważnie były to laurki wyklejane - ja wycinałam kwiatki, serduszka i co tam sobie synuś jeszcze zażyczył, a on przyklejał, po czym ozdabiał po swojemu kolorowymi esami-floresami. Może nie były wzorcowo piękne, ale za to z dużym wkładem pracy wnusia. W tym roku dziadkowie są zaproszeni na przedstawienie do przedszkola.
    Pomysł z odciskami łapek w modelinie jest genialny:tak:. My w zeszłym roku daliśmy też dziadkom zestaw zdjęć Filipa w takiej potrójnej ramce. A kiedyś, co prawda z innej okazji, babcia dostała kubek ze zdjęciem wnusia, a dziadek koszulkę z jego podobizną.

pozdrawiam
    nikita

6. mysz1978

mysz1978 Fanka BB :)

Moj Jasio to niestety jeszcze nic nie bedzie potrafil, a akurat jak bedzie Dzien Babci to moi rodzice do nas przyjada... Kurcze - co by tu wymyslic??? :confused:
    Z odbiciem raczki pomysl raczej odpada bo wiem ze moi rodzice nie przepadaja za czyms takim :-D
    Moze po prostu jakies Jasiowe zdjecie w ladnej ramce?

7. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Kupiłam hurtowe ilości modelin i będziemy rzeźbić ;-) Super pomysł, dzięki!

U mnie już był kubek, zdjęcie w ramce (to na pierwszy Dzień Babci i Dziadka), teraz na święta był kalendarz. Z takich gadżetów dostaliśmy od dziadka - taką śnieżną kulę na biurko w środku ze zdjęciem Piotrusia - też fajnie to wygląda!
    U mnie dziadkowie jak nie lubili, tak teraz uwielbiają wszelkie wnuczkowe gadżety :-):tak:

8. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

A my oprócz słodkości i buziaków dajemy zdjęcie wnuczki w ramce i płyte z filmem na której nasza niunia śpiewa dziadkom Sto lat

9. kika99

kika99 Początkująca w BB

Sluchajcie...wpadlam na pomysl, zeby babci i dziadkowi kupic na 40rocznice slubu aparat : pcfoster.pl/aktualnosci/casio-exilim-ex-fh100---lowca-chwil-5600.html :) Co o tym sadzicie? Mysle, że przyda im sie a przy okazji beda mieli pamiatke od wnuczkow;)

10. reklama
  11. american girl

american girl Zaciekawiona BB

Laurki są świetne, ale trzeba coś wymyślić innego jeśli dzieciaczek jest jeszcze zbyt mały na własnoręczne malowanie. Podoba mi się pomysł z tymi odciśniętymi łapkami malucha w modelinie. Można jeszcze zrobić jakiś fajny album ze zdjęciami maluszka i do tego żeby dzieciaczek dał jakiegoś kwiatka dziadkom :)

12. milunka

milunka Zaciekawiona BB

wiem, że to ostatni dzwonek na zakup świątecznych prezentów. Zostali mi tylko dziadkowie. Zastnaawiam się czy nie kupić im takiego toniku witalnego jak Biovital czy Vigor. Co o tym sądzicie. Na przykład w takim specjalnym świątecznym opakowaniu: *VIGOR Complete - Apteka internetowa e-lek.pl

Poleć forum