reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezenty dla Babci i Dziadka :)

a nasza 3 letnia córka nagrała życzenia dla babci na taką specjalną kartkę pocztową. Dokleiliśmy do tej kartki jej zdjęcie i wysłaliśmy już do babci w innym mieście. WYszło super - mam nadzieję, że nagrane własnym głosem małego brzdąca "wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci" i "kocham Cię babciu" zrobi wrażenie.
kupiliśmy w necie taką kartkę - zobaczcie same: Gadające kartki "Zr
 
reklama
Jeśli dziecko nie potrafi jeszcze rysować zawsze można coś kupić i pomóc dziecku wręczyć prezent. Ja dla swojego synka kupiłam na stronce e-hunters .pl milutkie poduszeczki z haftem "kochanej babci" .Na zakupach grupowych kosztowały 80 zł. ale są teraz super rabaty i zapłaciłam tylko 35 zł. polecam
 
My zrobiłyśmy coś na styl szkatułki.
Wzięłam opakowanie po serku topionym takie okrągłe, i nakleiłyśmy na nim zdjęcie w sercu. Dookoła pełno brokatu i różnych świecidełek moja niunia nakleiła. W środku zaś nakleiłyśmy bałwanka i mała zrobiła śnieg z waty i znowu pełno brokatu. Zabawa przednia a i prezent fajny.
w tamtym roku robiłyśmy serca z masy solnej i potem pomalowałyśmy na czerwono.
 
My dla babć od naszego rocznego synka zamówiliśmy bransoletkę z odciskiem jego dłoni w srebrze z firmy artess.pl Natomiast dla dziaków wykonaliśmy odlewy gipsowe 3d rączki wraz z grawerowaną dedykacją. Myślę, że będzie to idealny prezent i jednocześnie pamiątka.
 
My dla babć od naszego rocznego synka zamówiliśmy bransoletkę z odciskiem jego dłoni w srebrze z firmy artess.pl Natomiast dla dziadków wykonaliśmy odlewy gipsowe 3d rączki wraz z grawerowaną dedykacją. Myślę, że będzie to idealny prezent i jednocześnie pamiątka.

 
Myślę,ze jest to dobry prezent o ile babcia lubi takie dodatki wystroju wnętrz. Sama polecam zabrać babcie na dlugi spacer. Spędzić z nią czas.

Warto jest również zadbać o jej zdrowie. Sama jak nie mam akurat pomysłu na prezent daję babci jakiś suplement diety na zdrowe serce. W formie syropu do codziennego picia. Taki na przykład Vita Buerlecitin ma bardzo dobry wpływ na zdrowie starszych osób bo wystarczy sobie poczytać w sieci jak na obniżenie cholesterolu wpływa lecytyna.
Link do: Lecytyna i witaminy. Vita Buerlecithin - lek wzmacniający pamięć i koncentrację
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie Biovital suplement diety na pamięć, czy zdrowie :) ale, ale drogie dziewczyny, sama go również łykam z moim chłopakiem, także nie tylko polecałabym go dla starszych ludzi ;)
 
reklama
Moje maluchy zawsze malują dla babci i dziadka laurki. Sama malowałam cos takiego jak byłam mała, teraz uczę tego swoje dzieci. I mam wrażenie,że babcia i dziadzio o wiele bardziej cieszą się z tego niż z prezentów materialnych.NIe pomagam dzieciom. NIech malują tak jak chcą. Nie są to idealne laurki ale ich własne...
Dodatkowo kupuję albo storczyka, albo jakieś pudełko czekoladek ( w zeszłym roku zamawiałam czekoladki ze zdjęciem). I prezent gotowy :)
parentingowo.pl/pomysly-na-prezent-dla-babci
 
Ostatnia edycja:
Do góry