reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezenty dla Babci i Dziadka :)

kasia_z

Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2006
Postów
6 683
Miasto
Gdańsk
Hej hej - może macie jakiś pomysł na prezent dla Babci i Dziadka od malucha, co jeszcze nie potrafi laurki narysować? :-)
 
reklama
Jak moja córcia była malutka do na prezent dla Babci i Dziadka zrobiłam serca z modeliny, na których mała odbiła dla Babci rączkę a dla dziadka nóżkę. Prezenty cały czas wiszą u dziadków w domu, bardzo im się podobały, w końcu wnusia miała w nie bardzo istotny wkład.
Pozdrawiam
 
My zawsze robiliśmy laurki - oczywiście musiałam pomagać, ale przeważnie były to laurki wyklejane - ja wycinałam kwiatki, serduszka i co tam sobie synuś jeszcze zażyczył, a on przyklejał, po czym ozdabiał po swojemu kolorowymi esami-floresami. Może nie były wzorcowo piękne, ale za to z dużym wkładem pracy wnusia. W tym roku dziadkowie są zaproszeni na przedstawienie do przedszkola.
Pomysł z odciskami łapek w modelinie jest genialny:tak:. My w zeszłym roku daliśmy też dziadkom zestaw zdjęć Filipa w takiej potrójnej ramce. A kiedyś, co prawda z innej okazji, babcia dostała kubek ze zdjęciem wnusia, a dziadek koszulkę z jego podobizną.

pozdrawiam
nikita
 
Moj Jasio to niestety jeszcze nic nie bedzie potrafil, a akurat jak bedzie Dzien Babci to moi rodzice do nas przyjada... Kurcze - co by tu wymyslic??? :confused:
Z odbiciem raczki pomysl raczej odpada bo wiem ze moi rodzice nie przepadaja za czyms takim :-D
Moze po prostu jakies Jasiowe zdjecie w ladnej ramce?
 
Kupiłam hurtowe ilości modelin i będziemy rzeźbić ;-) Super pomysł, dzięki!

U mnie już był kubek, zdjęcie w ramce (to na pierwszy Dzień Babci i Dziadka), teraz na święta był kalendarz. Z takich gadżetów dostaliśmy od dziadka - taką śnieżną kulę na biurko w środku ze zdjęciem Piotrusia - też fajnie to wygląda!
U mnie dziadkowie jak nie lubili, tak teraz uwielbiają wszelkie wnuczkowe gadżety :-):tak:
 
A my oprócz słodkości i buziaków dajemy zdjęcie wnuczki w ramce i płyte z filmem na której nasza niunia śpiewa dziadkom Sto lat
 
Laurki są świetne, ale trzeba coś wymyślić innego jeśli dzieciaczek jest jeszcze zbyt mały na własnoręczne malowanie. Podoba mi się pomysł z tymi odciśniętymi łapkami malucha w modelinie. Można jeszcze zrobić jakiś fajny album ze zdjęciami maluszka i do tego żeby dzieciaczek dał jakiegoś kwiatka dziadkom :)
 
reklama
Do góry