reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Miasto
Płock/Legionowo
Rozwiązania
0
Dziewczyny,czy już rozglądałyście się za prezentami dla waszych dzieciątek? Jakie macie pomysły na Gwiazdkę? A może podpowiecie co mozna kupić rodzince,jakieś np niebanalne ale też niedrogie upominki?

Ja napewno kupię Oliwierkowi jakąś super zabawkę,własnie zaczynam się rozglądać,poza tym ma już obiecane krzesełko do karmienia od dziadków i zastanawiam się nad flipperem do kąpieli...podobają mi sie też kąpielowe zabawki. Dla rodziców fajny prezent to np album z fotkami ukochanego wnusia czy wnusi.
Podpowiadajce,podawajcie linki,wszystkie pomysły mile widziane!:-)

reklama

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
Olu wyprzedzilas mnie bo wlasnie mialam pytac o prezenty Bozo Narodzeniowe...watek jest super:-) wiec napewno bede pisala jak tylko cos mi przyjdzie do glowy..no a narazie to nie mam pomyslu zadnego:-( ...co to jest flipper do kapieli? a nie jeden pomysl mam,dla dziadkow chcemy zrobic kalendarz na 2007 rok ze zdejciami Wikuni,widzialam u kuzynki i wyglada naprawde super;-)

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Miasto
Worms
Rozwiązania
0
Olu , popierwsze wspanialy pomysl z tym watkiem!!!
Co do prezentu dla Allanka to tatus juz na poczatku ciazy krzyczal ze nie wazne jaka plec dziecka ale dostanie CARERRA Bahn, czyli taki tor na autka porsche! Jakos do tej pory nie widac tej tzabawki wiec moze na swieta nasz synus sie tego doczeka, nie wiadomo!!!
Ale problem jest z reszta rodziny!!! Moi rodzice nie maja duzych wymagan wiec z nimi nie bedzie problemu! Pojde do sklepu i cos znajde, ale moja tesciowa robi takie Show przy rozpakowywaniu prezentow jak mala dziewczynka, wszyscy musza widziec i najlepiej jeszcze jakby cena na tym byla!!! Nie mam pojecia tez co tesciowi bo jemu to sie nic nie podoba!!!
Dawajcie dziewczynki jakies idee, moze sprawdza sie i u nas!?

asia_z

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
no święta idą dużymi krokami:-) a u mnie tez jak co roku problem z pomysłami na prezenty(najgorzej z teściami jak u krecika:laugh2:).
Wiki super pomysł z tym kalendarzem-moi rodzice bardzoby sie ucieszyli -wiesz moze gdzie mozna zamówić cos takiego- nie wiem czy kiedyś na allegro nie natknęłam sie na coś takiego, musialabym sprawdzic.
Wiem ze na allegro mozna dostac masę gipsową do odciśnięcia stópki i rączki maluszka i tez mozna to kupic razem z ramką na zdjęcie.
Teściom nie mam pojecia co kupić bo oni wszystko mają a jak czegoś potrzebują to idą do sklepu i kupują:baffled:a teściowa jak jej sie nie spodoba prezent to potrafi to powiedziec:wściekła/y:

asia_z

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Corsini wielkie dzieki kochanie:happy: właśnie o to mi chodziło!!!!

asia_z

Mamy lipcowe'06 Fan(ka)
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Tak sobie myślę że fajnie mieć dużą rodzinę ale jak trzeba kupować prezenty to już mniej fajnie:-pJa mam 3 siostry(każda ma męża i dzieci) mój mąż 2 siostry (też z rodzinami)+rodzice...o rany!!!Tak już myślałam żeby kupować prezenty tylko rodzicom i dzieciakom , ale u męża w rodzinie to nie przejdzie:no:zaraz byłaby wielka obraza:baffled::confused:

reklama

WIKI17

Lipcówka'06 mama Wikuni:
Miasto
NORWEGIA
Rozwiązania
0
Asiu super pomysl z tymi wisiorkami mi osobiscie sie podoba i bylabym zadowlona gdyb cos takiego dostala:-) ...Corsini mnie wyprzedzila z odpowiedzia hehe ale ja jeszcze widzialam,ze mozna zamowic taki kalendarz w Kodaku tylko cena byla jako duzo wyzsza
Zawsze chcialam miec taka liczna rodzine i wspolnie spedzac swieta super,tak rodzinnie i wesolo..ale faktycznie problemem sa prezenty,a jeszcze jak sie ma tyle dzieci w rodzinie to faktycznie wydatek nie jest maly..:-(

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Święta prezenty 🎄🎁 Pytanie tygodnia 4
Myszka24bdg Prezenty na dzien babci i dziadka Bydgoszcz 1
Stefaa Prezenty :) Wielodzietni 17
Aylin Prezenty, upominki i inne cudności Dzieci urodzone w czerwcu 2012 38
aniag78 Prezenty dla naszych maluszków. Dzieci urodzone w maju 2012 35
czes583 Kozaczki zimowe+ prezenty dla naszych 3 latków :) Dzieci urodzone w grudniu 2009 3
_Roszpunka_ Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-) Archiwum mam majowych'11 328
M Pomysły na prezenty : Mikołaki i Boże Narodzenie :) Rodzeństwo 12
ramari Święta- tradycje, zwyczaje, potrawy, prezenty Czerwcowe archiwum 51
ewusia34 Pomysły na prezenty Dzieci urodzone w lutym 2011 80
o!agulka ŚWIĘTA - prezenty i inne Trzylatki 18
poziomki Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-) Dzieci urodzone w maju 2011 540
macy Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie... Dzieci urodzone w styczniu 2010 148
olenka12345 Walentynkowe prezenty-pomysły:] Dzieci urodzone w lutym 2010 49
kalemeon1 Świąteczne prezenty - pomysły Dzieci urodzone w lutym 2010 34
moniqsan Pomysły na prezenty..... Dzieci urodzone w maju 2009 146
misia83_83 Prezenty Swiateczne dla duzych i malych- inspiracje Mamy z Irlandii 58
elva2 ŚWIĘTA i prezenty:( Wychowanie 85
M A co dla faceta? Pomysły na prezenty Modowe porady i inspiracje... 44
baśka Prezenty dla naszych dzieciaczków:) dzieci urodzone w sierpniu' 09 627
Izabelka Prezenty na roczek Dzieci urodzone w lipcu 2008 230
agadaria prezenty na Swięta Przedszkolaki 4
kasia_z prezenty dla Babci i Dziadka :) Relacje rodzinne 22
Kira24 Prezenty dla maluszków:) Dzieci urodzone w sierpniu 2007 69
dorkaw29 Prezenty na mikołajki i święta Niemowlaki 42
siwucha12 Pomysły na świąteczne prezenty Dzieci urodzone w czerwcu 2007 214
A Prezenty, prezenty... :) Dzieci urodzone w lutym 2007 1745
aph ROCZEK - impreza, prezenty, goście... Dzieci urodzone w styczniu 2007 576
B Święta, PREZENTY :) i takie tam :) Dzieci urodzone w maju 2007 476
Jagoda_JJ Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2007 1249
ivka76 Roczkowe Prezenty Dzieci urodzone w marcu 2006r. 263
patrycja24berlin Prezenty... Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 986
kelts Mikołajkowo-Świateczne Prezenty Dzieci urodzone w marcu 2006r. 295
ivka76 Prezenty z fotkami naszych Maluszków Dzieci urodzone w marcu 2006r. 11
Priscilla Prezenty Dzieci urodzone w kwietniu 2006 727
M Prezenty dla Pań Wychowawczyń- jakie ?? Szkoły 31
hogata Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły Dzieci urodzone w czerwcu 2005 71
słowiczek Zabawki/prezenty na różne okazje. Roczniaki i dwulatki 441
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 62
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18