reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

super pomysl z kalendarzem!!!!!!!!!! pisze sie na to dla swoich rodzicow i tesciow beda zachwyceni, moj tatus ma obecnie na scianie kalendarz z politechniki gdanskiej na ktorym jestem i strasznie Mu sie podoba :-)
Dla mezusia kupuje piersióweczke, zawsze sie przyda na nartach, łyżwach lub polowaniu, hmm nie wiem co dla siostry, ktora niedawno wyszla za maz, ale mysle nad nozami gerlacha GERLACH NOŻE KUCHENNE NAJTANIEJ wPOLSCE + PREZENT (144022124) - Aukcje internetowe Allegro
nie maja porzadnych a te beda w sam raz, zwlaszcza ze na slub dostali sztućce z tej firmy.
nad resza jeszcze sie głowie
 
reklama
WIKI,flipper to jest takie fajne siedzonko do kąpieli
FOTELIK FOTEL DO KĄPIELI FLIPPER+TERMOMETR+W.Wody (141712514) - Aukcje internetowe Allegro

Kaaala,super takie noże,nawet cena umiarkowana tyle że jakbym miała kupować każdemu cos za stówę to napewno bym musiała ppaść w długi;-) z takich wiekszych prezentów to planuję kupic tylko synkowi i mężowi,dla reszty drobiazgi,tym bardziej że oboje z Darkiem nie pracujemy...
zaraz smigam na Allegro i szukam pomysłow,jak coś znajdę to wkleje linki!
 
My natomiast w tym roku idziemy na łatwiznę-Mamy dostaną portfele a Ojcowie takie etui na dokumenty-widzieliśmy wczoraj,że w Samsonite są spore świątecane promocje już teraz więc pewnie za kilka dni będą jeszcze większe...;-) A na dodatek Dziadkowie dostaną od Zuzi po kalendarzu z jej zdjęciami-to super pomysł!
A dla Niuni upatrzyłam na razie takiego dużego pluszowego misia którego dolne łapki to fotelik czy stołeczek dla malucha.I na pewno coś jeszcze wybierzemy.:tak:
Natomiat kompletnie nie wiem co kupić mojemu męzusiowi:-(
A co reszty rodzinki,to u nas jest taka tradycja,że każdy dostaje w Wigilię jakiś drobiazg-moja Mami ma 5 rodzeństwa a każde z nich ma 2 dzieci i te dzieci w większości mają swoje dzieci więc wyobraźcie sobie co by się działo jak by wszyscy byli na jednej Wigilii:szok:No ale mają swoje rodziny więc zawsze część się gdzieś rozjeżdza,niemniej jednak i tak średnio ok.15 osób jest...I na te Święta my znaleźliśmy takie śliczne ręcznie robione ze szkła i tiulu elfy i elfice(zależy od płci;-) ),które można gdzieś tam sobie powiesić i do tego dokupimy po jakieś słodkości i już...:laugh2: Ale sie rozpisałam-sorki...:zawstydzona/y:
 
Widze ze kalendarze na topie , ja tez juz od dluzszego czasu planuje kalendarz tylko musze jeszcze rekwizyty kupic i zdjeci aporobic, bo chcialabym na kazdy miesiac julke odpowiednio "dopasowac", np na listopad z kasztanami i liscmi a na sierpien z piaskownica (albo czyms podobnym bo piaskownicy w domu teraz nie wybuduje). Uwazam ze to wspanialy pomysl.

Ale musze tez o innych prezentach pomyslec bo w rodzinie meza to bardzo celebrowana tradycja, w dodatku tesciowa ma 24.12 urodziny i zawsze musza byc dwa prezenty (na urodziny i na swieta), a siostra ma 14.12 urodziny (i w tym roku konczy czterdziestke, wiec jeszcze na dodatek "okragla" okazja). Najgorzej zawsze z tesciem bo nie mamy zupelnie pomyslow...nic to, maz bierze urlop przed swietami wiec bedzie czas na myslenie i zakupy.

A w ostatnim roku zaczelam zbierac prezenty juz duzo wczesniej i praktycznie jesienia mialam juz wszystko, mowie wam, jaka to ulga, tak sie cieszylam ze nie musialam latac po sklepach dzien przed swietami...
 
Ja Tez Zdecydowanie Jestem Za Kalendarzami Dla Dziadkow A Dodatkowo Po Kubku Z Podobizna Kubusia Mysle Ze Padna Ze Szczescia Dla Mojego Marcin Mam Juz Prezent On Jest Zapalonym Wedkarzem Wiec Z Nim Nie Miałam Prolemow Kupiłam Mu Rozkładany Fotel,parasol Z Osłona,lampe Przeciw Deszczowa I Rekawice Neopranowe Juz Wiem Ze Zwarjuje Jak To Wszystko Zobaczy Tym Bardziej Ze Zbierałam Na To Poł Roku Bo Wbrew Pozorom To Wcale Nie Jest Takie Tanie A Jesli Chodzi O Siostry To Chca Posciel Z Flaneli Wiec Sprawa Załatwiona A Kubusiek Jeszcze Nie Wiem Ale Jak Juz Znajde Cos Ciekawego To Napewno Dam Znac
 
jeszcze taki pomysl, rok temu kupowalismy rodzicom:
tesciowi: skrzynke na klucze ( maja wielki dom i full kluczy do niego i do 2 samochodow, wiec dobry prezent dla zakluczonych :-)
tesciowej: kupillam "pascal po prostu gotuj" teraz mozna jeszcze kupic " Nigella gryzie"
Moja mama dostala cyferki na dom( bo rok temu sie wybudowali,
a tatus dostal skrzynke na listy.
Siostrze kupilam, cieplutka pizamke flanelowa, a jeszcze wczesniej plecak,
Babciuńcia oczywisc\ie jak co roku dostaje jakis bilobil na pamiec lub cos tam w plynie na serduszko, to taki standard i zawsze sie cieszy jak dziecko hihii
co ja dostalam: troche juz nie pamietam ale na pewno taki pojemnik drewniany na przyprawy z 10 sloiczkami, super sprawa, zawsze mam te najpotrzebniejsze pod reka i ladn
ie to wyglada
siostra moja wiem ze dla rodzicow zamowila portfele i pasek dla meza
mam nadzieje ze cos sie przyda:-)
 
Ojjj,z tymi mężami....wogóle najtrudniej jest kupić prezent facetowi,no ale ty Basieńko to przebiłas wszystko,ze tez tak wczesnie myslałas o męzusiu i Gwiazdce! Musisz go bardzo kochac a on ci napewno pięęękkkknie podziękuje;-) :-)
Mój tata to typ taki,ze nosi coś dotąd aż to ma dziury i rwie się w strzępy:-D :tak: na imieninki kupiłam mu kurtkę,taką fajną z puchowym kapturem ,bo starą oczywiscie ma już nadającą się do wyrzucenia to tak sie cieszył,normalnie jak dziecko,prawie spał w tej kurtce i powiedział że ją od święta będzie zakładał bo tak na codzien to szkoda,a ja własnie ją po to kupiłam zeby do pracy ją nosił! echhh...ten typ tak ma;-)
Muszę mu kupic jakis ladny szalik do niej bo nie ma więc prezent mam z głowy,mamie kupujemy komórkę i pewnie jakis kosmetyk,a teściowej? Cholera,co kupic teściowej?:szok: ona wszystko ma;-) no i ten mój mężuś...pasjonują go auta,myślistwo,komputery,ojjjj,nie mam czasu pogrzebać na Allegro ale może coś znajdę.
 
Mój mężuś mi dziś podpowiedział co mogę mu kupić na gwiadkę...Skoro mu(zważcie na owo MU)samochód,to mogę mu(MU)odkupić taki sam:wściekła/y:
 
reklama
Olu, moj tez interesuje sie myslistwem, jest taka super ksiazka encyklopedia myslistwa, fajna sprawa, moj Alek wlasnie pozyczyl od kolegi, ja mojemy alusiowi kupuje piersioweczke, bo jak na polowania jezdzi to sie przyda jak bedzie zimno i na sporty zimowe :)
 
Do góry