reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proba zajscia.

Twój men to strzelec wyborowy 🙃
You Got It Animation GIF by SWR Kindernetz
Wojsko 🫣
 
reklama
Ja zaszłam w trzy ciążę (w tym druga biochemiczna,trzecia bliźniacza) dość szybko nie wiem w 2,3cyklu (nie pamiętam dokładnie). Nie śledziłam owulki,nie wiedziałam kiedy mam,nie robiłam żadnych badań (nie sprawdzałam też bety) miałam 31 lat prawie potem 34 prawie. Dopiero na forum zdobyłam jako taką wiedzę w temacie. Zwyczajny przypadek fart brak większej świadomości. Jak będzie u Ciebie totalnie nie wiem, to jest tak indywidualna kwestia.Ale życzę żeby poszło sprawnie.
 
Da się zajść w ciążę z jednorazowego współżycia dzień po pozytywnym teście owulacyjnym 😁 czasem do tego trzeba jednak wziąć wolne z pracy 😏😏

A robiłaś jakieś badania z krwi albo bierzesz jakieś wspomagacze? (Witaminy, wiesiołek itd.). Jak Twoja tarczyca?
Z witamin to biorę od dawna kwas foliowy i vit d, czasem kwasy omega, badania z krwi i hormony mam ok.
 
Witajcie.

Od października probojemy coś zmajstrować. Pierwsze próby nie udane. Przeważnie mam 28dc. W październiku w 8dc I 14dc (ale ten bez wytrysku) odbył się stosunek. Owulacja przypadła w 13dc według testow i kłuciu w jajnikach. Druga próba w listopadzie owulacja przypadła na 11/12dc a stosunek w 13dc. W grudniu stosunek w 10 i 12dc i owulacja przypadła według testow I objawów na 12dc. Czy której z was się udało tak zajac w ciążę odbywajac stosunek 10 i 12dc i majac 12dc pozytywny test owulacyjny?
Jak przestałam liczyć,pilnować dni płodnych wtedy zaszłam w drugą ciążę zupełnie nie wiem w którym dniu. Odpuść trochę, bo takie kalkulacje zazwyczaj nie przynoszą efektu, tym bardziej że stracie się od niedawna.
 
Jak przestałam liczyć,pilnować dni płodnych wtedy zaszłam w drugą ciążę zupełnie nie wiem w którym dniu. Odpuść trochę, bo takie kalkulacje zazwyczaj nie przynoszą efektu, tym bardziej że stracie się od niedawna.
Jak to nie przynoszą efektu? 😅 u mnie seks ze świadomością że to okolice owulacji przyniósł trzy efekty.
 
Do góry