reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proba zajscia.

es88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2023
Postów
26
Witajcie.

Od października probojemy coś zmajstrować. Pierwsze próby nie udane. Przeważnie mam 28dc. W październiku w 8dc I 14dc (ale ten bez wytrysku) odbył się stosunek. Owulacja przypadła w 13dc według testow i kłuciu w jajnikach. Druga próba w listopadzie owulacja przypadła na 11/12dc a stosunek w 13dc. W grudniu stosunek w 10 i 12dc i owulacja przypadła według testow I objawów na 12dc. Czy której z was się udało tak zajac w ciążę odbywajac stosunek 10 i 12dc i majac 12dc pozytywny test owulacyjny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zdrowa para koło 30stki uprawiająca reguralny seks co 2-3 dni ma rok na zajście w ciążę, a w każdym cyklu ma ok 30% szans
Dziękuję za odpowiedź. Teorie znam. Bardziej mi chodziło o odpowiedzi z własnego doświadczenia. Niektórym udaje się za pierwszym podejściem a niektórym po latach starań.
 
Bez wytrysku było tylko 1 raz w październiku jak wspomniałam. Reszta normalnie. Ale dzięki za odpowiedź
Czemu nie uprawiacie seksu po prostu caly cykl co 2-3 dni?
Dziękuję za odpowiedź. Teorie znam. Bardziej mi chodziło o odpowiedzi z własnego doświadczenia. Niektórym udaje się za pierwszym podejściem a niektórym po latach starań.
Trochę nie wiem, co Ci dadza odpowiedzi.
Ja zaszłam w dwie ciąże w pierwszych cyklach starań. Co nie zmienia tego, że jak uprawiasz seks 2x albo 1x w okolicach owulacji, to szanse są marne.
Jestes po 3 cyklach. Ja bym zrobila kolejne 3 z seksem co 2-3 dni, a jak po 3 cyklach nie wyjdzie, to poszłabym na monitoring.
 
Dziękuję za odpowiedź. Teorie znam. Bardziej mi chodziło o odpowiedzi z własnego doświadczenia. Niektórym udaje się za pierwszym podejściem a niektórym po latach starań.
no właśnie, niektórym się udaje z pojedynczego seksu w 1cs a niektórym się nie udaje z regularnych seksów przez kilka lat, jak będzie u ciebie tego nie wie nikt
 
Czemu nie uprawiacie seksu po prostu caly cykl co 2-3 dni?

Trochę nie wiem, co Ci dadza odpowiedzi.
Ja zaszłam w dwie ciąże w pierwszych cyklach starań. Co nie zmienia tego, że jak uprawiasz seks 2x albo 1x w okolicach owulacji, to szanse są marne.
Jestes po 3 cyklach. Ja bym zrobila kolejne 3 z seksem co 2-3 dni, a jak po 3 cyklach nie wyjdzie, to poszłabym na monitoring.
Tryb nas pracy nie pozwala na seks co 2-3 dni. Poza tym nie chcemy być też niewolnikami seksu że o dziś przypada ten dzień. Czasami też nie masz ochoty, jesteś zmeczona/zmęczony itd
 
Dziękuję za odpowiedź. Teorie znam. Bardziej mi chodziło o odpowiedzi z własnego doświadczenia. Niektórym udaje się za pierwszym podejściem a niektórym po latach starań.

Czyjeś doswiadczenie nic Ci nie da bo nie ma związku z Tobą.

1 ciąża - pierwszy cykl starań, dużo seksu bo byłam młodziutka 😝
2 ciąża - pierwszy cykl starań, jeden seks bo partner ciągle w delegacji, dodatkowo raczej sporo przed owulacją
3 ciąża - chyba 3 cykl, seks co 2-3 dni, ciąża pozamaciczna
4 ciąża - 10 cykl, seks różnie akurat w trafionym cyklu tylko jeden 🤷‍♀️
 
reklama
Tryb nas pracy nie pozwala na seks co 2-3 dni. Poza tym nie chcemy być też niewolnikami seksu że o dziś przypada ten dzień. Czasami też nie masz ochoty, jesteś zmeczona/zmęczony itd
Ale jak na razie to właśnie jesteście niewolnikami bo uprawiacie seks tylko w okresie owulacji. A to nie zawsze się sprawdza. Jaki macie tryb pracy, że ciężko z seksem co 2-3 dni?
 
Do góry