reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proba zajscia.

reklama
Zdrowa para koło 30stki uprawiająca reguralny seks co 2-3 dni ma rok na zajście w ciążę, a w każdym cyklu ma ok 30% szans
Calculating Figure It Out GIF
 
Da się zajść w ciążę z jednorazowego współżycia dzień po pozytywnym teście owulacyjnym 😁 czasem do tego trzeba jednak wziąć wolne z pracy 😏😏

A robiłaś jakieś badania z krwi albo bierzesz jakieś wspomagacze? (Witaminy, wiesiołek itd.). Jak Twoja tarczyca?
 
Ja mam pcos, mąż żylaki powrózka nasiennego, no ogólnie wiedzieliśmy, że może być ciężko w staraniach. Zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, gdzie seks był tylko 3 razy przez cały miesiąc i to jeszcze w okolicach 20dc, po prostu owulacja mi się przesunęła.
Moja przyjaciółka i jej mąż w pełni zdrowi - starali się prawie rok, uprawiając seks cały czas kilka razy w tygodniu.
Jakie z tego wnioski? Nie ma co patrzeć na innych 🤷🏼‍♀️
 
A proby wstrzelenia się w owulke to nie jest własnie bycie niewolnikiem seksu? To właanie wtedy myslisz o porach i liczysz, czy się wstrzeliliście.

Rybki albo akwarium. Bo póki co w jednym cyklu tylko faktycznie mogłoby się udac, w pozostalych bylas za daleko od owulacji.
Uprawiajac seks raz czy dwa w miesiącu, to może być cięzko zajść.
Zaszłam tak w rok nie licząc biochemu po drodze i w pierwszym możliwym cyklu po porodzie wiec nie jest to niemożliwe;)
 
reklama
Do góry