reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Probiotyki ginekologiczne

reklama
po którymś posiewie. Zawsze najpierw robię posiew, bo już się nauczyłam, że objawów może nie być, a infekcja jest
Hmm, a u mnie w posiewie czysto, w badaniu gin ok, a nadal dyskomfort, lekkie swędzenie ..
Myślicie, że warto kupić globulki na receptę, czy jednak coś łagodniejszego? Trochę nie do końca rozumiem dlaczego gin przepisała mi coś na receptę skoro nic jej zdaniem mi nie dolega… czy może być tak, że infekcja nie wyjdzie w posiewie?
Z góry bardzo dziękuję za rady :).
 
Hmm, a u mnie w posiewie czysto, w badaniu gin ok, a nadal dyskomfort, lekkie swędzenie ..
Myślicie, że warto kupić globulki na receptę, czy jednak coś łagodniejszego? Trochę nie do końca rozumiem dlaczego gin przepisała mi coś na receptę skoro nic jej zdaniem mi nie dolega… czy może być tak, że infekcja nie wyjdzie w posiewie?
Z góry bardzo dziękuję za rady :).
a robiłaś chlamydia, mykoplazme i ureoplazma? Wymaz z pochwy, czy szyjki. Tak, może być ujemny jeśli dzień wcześniej coś stosowałam. Lub infekcja dopiero się zaczynała. Suchość jednak może też być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub choroby autoimmunologicznej.
 
a robiłaś chlamydia, mykoplazme i ureoplazma? Wymaz z pochwy, czy szyjki. Tak, może być ujemny jeśli dzień wcześniej coś stosowałam. Lub infekcja dopiero się zaczynała. Suchość jednak może też być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub choroby autoimmunologicznej.
Robiłam tylko wymaz tlenowy z pochwy.
Hormony miałam teraz ok, nawet estradiol w porządku- wcześniej był niski.
Jakie zaburzania immunologiczne mogą być przyczyną?
 
A gynoflor? To zapisał mi lekarz po telekonsultacji, teraz zauważyłam :D. Jak czytam to wydaje mi się, że zaszkodzić nie powinien, a może pomoże....
 
Do góry