reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

próbki, promocje itp.

reklama
myszka_1405

dostajesz sms-em że paczka na Ciebie czeka i tam masz kod :)
 

Załączniki

  • IMG_9963.jpg
    IMG_9963.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Może nie jest to temat typowo o tym (może utworzyć osobny temat o akcjach rabatowych? albo wpisywać po prostu tu :)), ale mam przed sobą grudniowy numer miesięcznika DZIECKO, a w nim kupony rabatowe, aktualne głównie w dniach 24-25.11.2012r.
Może któraś byłaby zainteresowana:
-15%: część zabawek w drewniaczek.eu, produkty maxi-cosi w www.dziecięcyexpert.pl, produkty lovi w wybranych sklepach, produkty w sklepie mamamuminka.pl, co drugi mebel w mebliku, zakupy na motherhood.pl
-30%: na obuwie naturino, kosmetyki Skarb Matki przy spełnieniu określonych warunków
-20%: jakieś foteliki bebecar, nieprzecenione produkty na endo i w kappahl

Zainteresowane odsyłam do gazetki, która kosztuje niewiele, a do tego jest bardzo fajna :)
I zachęcam do dzielenia się informacjami o innych rabatach, jak Wam gdzieś wpadną w oko :)
 
Do góry