reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

próbki, promocje itp.

jak szukacie bodziaków to w Auchan jest teraz promocja, są po 4,49 za sztukę, bardzo ładne i ogromny wybór wzorów i kolorów, od rozmiaru newborn. Ja kupiłam chyba z 10 sztuk, ale wrócę po więcej. Są z długim i krótkim rękawem.
 
reklama
Nef suuuper ta promocja :-D
juz wyslalam mezowi zeby mi ze trzy kupony wydrukowal :-D

a to nie ma problemu ze tyle razy zostanie uzyty kupon z tym samym kodem kreskowym?


do Auchana w takim razie tez dzis zagladne :-p
 
alex zawsze Centra Handlowe z bielan i Magnolia uchodziły za najmniej oblegane. Ale rok temu na wyprzedaży ubranek w Tesco największy wybór był na Długiej (a nie w Magnoli), może dlatego, że tam nie ma Centrum Handlowego i ludzie jeźdżą raczej na zakupy spozywcze.
Ja chyba dzisiaj wieczorem podjade na Bielany, jak nie dotrzesz wczesniej dam Ci znać jaki wybór.
Na Długiej nie ma już pajaców z trójpaków na 56 i 62. za to te najładniejsze kolekcje na wieszaczkach sa jeszcze w pełnej rozmiarówce.

White ja drukowałam kupony czarno-białe i pomniejszone. Trzy transakcje robiłam u jednej kasjerki - nie ma ograniczeń, kod paskowy ten sam:tak:.
 
alex nie wiem czy juz byłaś na zakupach, ja dzisiaj byłam na Bielanach i chyba jest mniejszy wybór niż na Długiej, przynajmnie jeśli chodzi o ubranka na wieszaczkach z serii unisex (tej kremowej), bo ja tylko tą kupowałam.
 
Nef dzięki śliczne, właśnie jutro się wybieram także postaram się skoczyć na Długą, bo na bielanach na pewno będę:tak: super jeszcze raz dzięki:-)
 
Nef jeszcze raz wielkie dzieki za ten voucher! :-)
na prawde super sprawa. tez wykorzystalam trzy razy :-D
i tak spiochy Disneya z tygryskiem (2-pak), ktore poczatkowo kosztowaly jakies 45zl, po znizce na wszystkie ciuszki 30% wychodzily 31.50, a z voucherem jeszcze wyszlo 50% taniej czyli 15.75 zl :))))))
takim sposobem biale bodziaki z autkami z 5-paka wyszly mi koncowo za 13.50, czyli mniej wiecej 2.60 za sztuke :-) bodziak w gwiazdki za 3 zl :-D 5-pak skarpetek za 7zl ;) czapeczki Disneya dla noworodkow po 4zl za sztuke, a niedrapki po 2.50 za pare :-D t-shirty z dlugim rekawem po 7zl, spodenki polarowe za 9.50... no na prawde bomba :-)
trzeba tylko sobie porzadnie skalkulowac te zestawy zeby wyszlo troche ponad 50 i w zasadzie potem juz tylko po kolei osobno kasowac i do kazdego dawac voucher :-) mi to nawet maz gapa poczatkowo tylko 2 wydrukowal, wiec trzeci kserowal w informacji :-D

po tych zakupach obiecalam mezowi ze przez najblizszy miesiac bedzie spokoj... ciekawe czy wytrzymam :-D

moje zdobycze :D
F&F.jpg
 
white, hehe szalona! :-D ile za wszystko dałaś? ja już w piątek mam nadzieję dowiem się jaka pleć już na 100% to wtedy coś czuję zacznę szaleć hehe
 
reklama
Agus nawet nie wiem :zawstydzona/y: 75zl to na pewno, bo wykorzystalam 3 kupony czyli oszczedzilam drugie 75... i jeszcze cos ponad, bo tak rowno do 50 to jednak ciezko dobic... te ceny takie nierowne :-D
 
Do góry