reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

próbki, promocje itp.

white super ciuszki :) ja też się obkupiłam w tesco ale dla starszego w sumie za rzeczy za 152 zł zapłaciłam 61 zł więc troszkę się oszczędziło a kupilismy piżamkę, skarpetki, spodenki dresowe, majteczki i zestaw koszulek. A zakupy dla maluszka zostawiam na może luty bo teraz w sumie nie ma za bardzo funduszy a druga sprawa muszę powyciągać rzeczy po Nikosiu i zobaczyć co mam a co mi brakuje.
 
reklama
whte zakochalam sie w czapeczkach:))))Chyba tez namowie meza na czapeczki w tym tygodniu, bo on mi dawkuje zakupy- co tydzien cos idziemy wspolnie kupic:)))
 
1. można zamówic bezpłatny egzemplarz mamo to ja lub vita a może Twoje dziecko samanie wiem bo dopiero zobaczyłam i wklejam żeby nie zapomnieć jakdoczytam to dam znac dokładnie jakmi tonieumknie
Orsalit - Zamów bezpłatne czasopisma

2. Polubiłam profil na FB i napisałam prośbę o bezpłatne próbki oraz podałam adres do wysyłki i odpisali że oczywiście z przyjemnością prześlą
https://www.facebook.com/pages/CutisHelp-mimi/454358084600449

ja ostatnio tak piszę te prośby bo a co tam jak prześlą to prześlą a może akurat zdążą i przyda się do szpitala albo później w razie jakiejś podróży zamiast brać cale opakowania wielkie to próbeczki się weźmie które będą akurat :)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak teraz, ale jak rodziłam Gosie, to w szpitalu dostawałyśmy paczki z próbkami... i wszystko pięknie, fajnie, ale w załączeniu była ankieta, która mnie strasznie zraziła do tego typu akcji...

Ankieta była imienna i mieli coś jeszcze wysłać na adres domowy, więc jej nie oddałam...Bo pytania w ankiecie były ewidentnie ukierunkowane na stan majątkowy młodej mamy.... pytania o wykształcenie, wielkość miasta zamieszkania, posiadanie samochodu, chyba mieli nawet czelność pytać o wielkość mieszkania i zakres dochodów (były podane widełki). A po kiego to ich interesuje? Najśmieszniejsze jest to, że w ankiecie praktycznie nie było pytań odnoszących się do dziecka. Ja dziękuję za takie próbki:no:
 
reklama
Nef, święte słowa. co gorsze, potem twoje dane wędrują nie wiadomo dokąd, wydzwaniają ubezpieczalnie, jakieś dziwne firmy i nagabują na różne rzeczy....tym razem też podziękuję...

raz biedny listonosz dźwigał paczkę, a oni tam wpakowali półlitrową butelkę mleka smakowego płynnego. A moje dziecko było na nutramigenie.

jedyną wartościową rzeczą była butelka od aventu, ale nic czego w tej chwili nie macie w domu. tylko w formie saszetek lub tyci butelek...oo przepraszam jeszcze malusi sudocrem był który niedawno wyrzuciłam robiąc porządki u rodziców ha ha ha
 
Do góry