reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem! Moje dziecko nie pije mleka modyfikowanego .

Moja mała ma dalej skazę białkową (18 miesięcy), nie może nic jeść od krowy, mleko sojowe też ją uczula, na razie jeszcze ją karmię, co możecie polecić? Nutramigen ani Pepti nie wchodzi w grę, nie akceptuje takiego syfiastego smaku
 
reklama
Może spróbuj jakieś mleko roślinne - ryżowe, kokosowe, migdałowe? Można kupić gotowe, albo zrobić samemu (w necie znajdziesz przepisy).
 
Na kokos i n migdaly bym uwazala, uczulaja dziecko, tak jak orzechy czy miod. :)
A u mnie problem minal moj Syn zauwazyl u mojej 3 letniej siostry ze pije butelke wieczorem przed snem jeszcze wiec i Jemu musialam zrobic, od tamtej pory rano, wieczorem i w nocy jak sie czasem obudzi pije butelke z mlekiem i kaszka :D, takze dziekuje za porady :)
 
Do góry