reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z godzinami karmienia...

brown.kate

Mama Misi i Kici
Dołączył(a)
17 Lipiec 2008
Postów
357
Miasto
Szkocja
Mam maly proble z moja mala. Moze znajdzie sie ktos kto mi cos poradzi...
Malutka jest na cycu. Od urodzenia jadala bardzo czesto, co okolo 2 godziny. Od pewnego czasu zaczelam jej wprowadzac nowe jedzonko i zauwazylam, ze nareszcie potrafi juz wytrzymac dluzej bez jedzenia. I w tym wlasnie problem....
Mala cyca w nocy srednio co 2-3 godziny. Rano zawsze budzi sie kolo 7 po wczesniejszym pocycaniu. Od 7rano do 1 popoludniu nie je nic. Potrafi wiec bez jedzenia spokojnie wytrzymac 6 godzin, ale nie w nocy tylko w dzien:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. O 1 dostaje zupke i potem jada juz co 3 godzinki, az do 7 rano. Prosze, macie dla mnie jakas rade zeby zmienic je pory karmienia:confused::confused::confused:
 
reklama
Może ogranicz jej cycanie w nocy?
Możesz oszukać ją przegotowaną wodą, zrezygnuj chociaż z jednego karmienia, nic dziwnego że mała jest tak wytrzymała rano skoro w nocy tyle je...

Myślę też, że mogłabyś wprowadzić w jej jadłospis na wieczór kaszkę na Twoim mleku - normalną kaszę manną!
Wtedy mała będzie najedzona i nie będzie panikować za bardzo jak w nocy zamiast mleka by dostała wodę :-)

W razie co pisz na priv ;-)
 
brown kate, no cóż, u mnie jest podobnie, bo synek w dzień je rzadziej niż w nocy, choć obecnie pije już mleko z butelki. Co do kaszki na noc, to mnie się wydaje, że po kaszce na kolację były problemy ze snem z powodu bólu brzuszka, ale być może mój mały jest tu wyjątkiem.
 
Do góry