reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z KP

butterfly1331

Moderator
Dołączył(a)
30 Marzec 2016
Postów
5 409
Synek ma 9 tygodni. Od mniej więcej dwóch mamy problem z karmieniem, nie chce jeść z lewej piersi. Denerwuje się, kopie nóżkami, macha rączką i po chwili wpada w histerię. W rezultacie nie chce wtedy też jeść z prawej piersi. Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane, ponieważ dotychczas przystawiał się bez problemu. Pediatra zauważył na pierwszej wizycie skrócone wędzidełko. Czy to może być teraz przyczyną problemów, skoro dziecko dotychczas jadło bez przeszkód?
 
reklama
Powodów może być kilka i troche zajmie zanim wszystko wykluczysz. Idź do pediatry niech sprawdzi czy mały nie ma zapalenia uszka co może powodować bol kiedy leży i proboje ssać, czy nie ma pleśniawek, czerwonego gardelka. Poza tym wizyta cdl też może pomóc, sprawdzi czy dobrze łapie, mimo wcześniejszego bezproblemowego karmienia zdarza się że pojawiqla się tego typu problem, zobaczy jak z piersiami, czy może nie ma gdzieś zastojów, gozkow, co również dzieci denerwuje kiedy nie potrafią udrożnić i pokarm leci zbyt wolno. Cierpliwości zycze
 
Powodów może być kilka i troche zajmie zanim wszystko wykluczysz. Idź do pediatry niech sprawdzi czy mały nie ma zapalenia uszka co może powodować bol kiedy leży i proboje ssać, czy nie ma pleśniawek, czerwonego gardelka. Poza tym wizyta cdl też może pomóc, sprawdzi czy dobrze łapie, mimo wcześniejszego bezproblemowego karmienia zdarza się że pojawiqla się tego typu problem, zobaczy jak z piersiami, czy może nie ma gdzieś zastojów, gozkow, co również dzieci denerwuje kiedy nie potrafią udrożnić i pokarm leci zbyt wolno. Cierpliwości zycze
Spotkałam się z dwoma doradcami. Pierwszy twierdzi, że winą jest skrócone wędzidełko i moja mniejsza brodawka w lewej piersi, kazała podciąć wędzidełko.
Druga, dzisiaj powiedziała, że wędzidełko jest ok i na razie nie widzi potrzeby, żeby go podcinać. Jej zdaniem przechodzę kryzys laktacyjny. O tym samym wspomniała położna.
Natomiast nikt mi nie obejrzał piersi :-( :(
I bądź tu mądra...
 
reklama
Witam!
Ja mam za sobą kilka kryzysów (jeden poważny i dwa do przezycia), ale nigdy ji3 dotyczyły jednej piersi..
Mam hajnida, karmienia czasem były męka.. Teraz idzie nam 8 miesiąc i jest jak z bajki, od kilku miesięcy.
Może spróbuj zmieniać pozycję?
Albo przed karmieniem spróbuj ręcznie odciągnąć trochę pokarmu- może np za szybko albo za wolno leci i stąd nerwy...? Mój się tak denerwował czasem..
 
Do góry