reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z mlekiem przy rd

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
193
Mamusie potrzebuje waszej porady. Nie wiem już sama co robić. RD idzie nam super, naprawdę od samego początku pięknie je, wszystko mu smakuje, brzuszek wszystko toleruje. Ale no właśnie.. jest jeden problem. Mój synek nie chce w ciągu dnia mleka... Rano jak się obudzi wypije 100-150 ml i wieczorem 200 ml. A w ciągu dnia walka żeby cokolwiek wypił. Obiadki, deserki wszystko już je. Kaszkę zje ale tylko na wodzie jak jest na mleku to wypluwa. Co robić ? Synek ma 6 miesięcy a już nie chce mleka. Nie wiem co robić. Od urodzenia jest na mm.
 
reklama
reklama
Mleko zawsze mu proponuję przed np obiadkiem. Jak widzę że jest głodny to najpierw mleko. Weźmie dwa łyki i resztę wypluwa.

Proponuj mu zawsze wlasnie przed jedzeniem mleko. Moze teraz te nowosci wszystkie tak go zafascynowaly, ze narazie o mleku nie mysli 😅 moze za jakis czas sie unormuje sytuacja. Zadbaj o nawodnienie i obserwuj czy moczy pieluszki i przybiera na wadze i tyle.
 
Do góry