reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z penisem u rocznego dziecka

Dołączył(a)
1 Październik 2011
Postów
2
Jakos przedwczoraj jego penis zrobil sie plaski i chba ma stulejke (nie widac ujscia cewki moczowej). Od 5 dni ma katar i czasami kaszle. Czy moze byc to przyczyna deformacji? Jak by oddaje mniej moczu niz zwykle. Prosze o pomoc.
 
reklama
Jakos przedwczoraj jego penis zrobil sie plaski i chba ma stulejke (nie widac ujscia cewki moczowej). Od 5 dni ma katar i czasami kaszle. Czy moze byc to przyczyna deformacji? Jak by oddaje mniej moczu niz zwykle. Prosze o pomoc.

a co ma katar i kaszel do płaskiego siusiaka :szok:
co do stulejki to ja u mojego 2 latka też nie widzę ujścia cewki a stulejki nie ma
Jednego dnia dzieci więcj piją a innego mniej,jednego organizm ma większe zapotrzebowanie i mniej oddają moczu i odwrotnie...
 
Witam,
Przede wszystkim proszę się nie denerwować i nie martwić. Stulejka nie jest chorobą, która może pojawić się "z dnia na dzień", myślę więc, że problem może być przejściowy, a deformacja wynikać po prostu z dziwnego ułożenia w pieluszce. Mam nadzieję, że kłopot już minął i wszystko jest w porządku!
 

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
9
Wyświetleń
917
G
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
555
guest-1681834848
G
Do góry