reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z przyrostem beta hcg

Dołączył(a)
6 Marzec 2021
Postów
2
Witam
Mam problem z przyrostem beta hcg. Wg OM powinnam być w 6t3d. Pierwsza betę robiłam 27.02 i wyszło 3970, kolejna po 72h i przyrost był 112%, następna betę robiłam po 48 i przyrost wyniósł 92%, dziś kolejna beta wskazała zaledwie 57% przyrostu, czyli poniżej normy 😔 gina mam dopiero 15-go, więc liczę, że może od Was się czegoś dowiem. Czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie, czy raczej nastawiać się na najgorsze? Dzisiaj byłam naprawdę dobrej myśli, brzuch już mnie tak nie ciągnął jak wczoraj, miałam mdłości, a ta beta mnie załamała 😔😔
 
reklama
Przy wysokich wartościach beta zwalnia. Jak się niepokoisz, zawsze możesz podjechać nawet na IP. Powinno być już widać nawet serduszko, jeśli owu się nie przesunęła. Nie zamartwiaj się na zapas:)
 
Mi w 6 tygodniu tez przyrosła w jednym momencie o 52% oczywiście lament z mojej strony. Na wizycie u lekarza widoczny pęcherzyk lekarz podsmuwal to tak ze ciąża to nie matematyka. Dzisiaj 18 tydzień ! :)
 
Z tego co pamiętam po sobie to w około 6tc mialam po ad 22 tysiące, i juz nie badalam przyrostu bo nie będzie taki jak na początku, teraz zaczyna zwalniać, a za jakiś czas spadać, ale jak wyzej pokaz jakie to były wartości
 
Tak wysokiej bety już się nie sprawdza. Teraz jedyne badanie potwierdzające czy ciążą się rozwija prawidłowo to usg.
Poza tym z tego co piszesz to przyrosty masz prawidłowe. Nie rozumiem czym się martwisz? Nie sprawdzaj już bety bo to i tak Tobie nic nie da
Witam
Mam problem z przyrostem beta hcg. Wg OM powinnam być w 6t3d. Pierwsza betę robiłam 27.02 i wyszło 3970, kolejna po 72h i przyrost był 112%, następna betę robiłam po 48 i przyrost wyniósł 92%, dziś kolejna beta wskazała zaledwie 57% przyrostu, czyli poniżej normy [emoji17] gina mam dopiero 15-go, więc liczę, że może od Was się czegoś dowiem. Czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie, czy raczej nastawiać się na najgorsze? Dzisiaj byłam naprawdę dobrej myśli, brzuch już mnie tak nie ciągnął jak wczoraj, miałam mdłości, a ta beta mnie załamała [emoji17][emoji17]
 
reklama
reklama
Do góry