reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z wysokim podporem

Ale ćwiczenia, które dostała Autorka nie oznaczają, że powinniście mieć te same. Skonsultuj się z fizjo i niech dobierze ćwiczenia do dziecka.
Wiem to, miałam konsultację z dwoma fizjo. Ale chciałabym porównać ćwiczenia, postępy itd i ogólnie porozmawiać autorką posta
 
reklama
Nie ma co opierać się na opinii jednego fizjoterapeuty, neurologa, ortopedy... Gdybym tak robiła, to córka być może nigdy by prawidłowo nie chodziła, mielibyśmy opóźnienie w diagnozie, nie zaczęłaby terapii w tak szybkim czasie Ćwiczyliśmy metodą Vojty od 4 miesiąca życia, był ogromny płacz, czasami aż siniała. Robiliśmy przerwę i od nowa. Płacz to nie jest dla mnie żaden argument do zaprzestania fizjoterapii. Najważniejsze są postępy. Jeśli coś nie działa i nie widać poprawy, to trzeba spróbować czegoś innego. Ja byłam u wielu psychologów, neurologów, fizjoterapeutów. Wielu miało różne zdania i diagnozy, ja wiedziałam tylko, że coś jest nie tak i trzeba działać i nie czekać aż samo przejdzie, jak radziło wielu "specjalistów".
 
Do góry