reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem ze stałymi porami karmienia

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
Witam Mamusie.

Mam pytanko. Moja córcia ma skończone 3 tygodnie. Nurtuje mnie kwestia karmienia. Otóż Maja ma różne pory kiedy się budzi na karmienie. NIe budzi się o stałych porach. Je raz co 3 - 4 h a czasem domaga się po 2 - 2,5 godzinach. Karmimy się mm. Czy to normlane? czy może powinnam już zacząć wprowadzać jej jakiś harmonogram żeby jada o tych samcyh godzinach? Położna niby mówiła, że dziecko karmione mm na początku również nalezy karmić na żądanie. Jak myślicie czy Malutka sama sobei unormuje stałe pory karmienia?
 
reklama
na pewno sobie unormuje. nie mozna oczekiwać od niespełna miesięcznego dziecka przestrzegania harmonogramu. Dzieci to nie robociki. Niektóre roczniaki mają z tym problem. Słuchaj, obserwuj, tul non stop i karm kiedy chce a wszystko będzie dobrze
 
zgadzam się z kakakarolina. Lenka od samego początku była karmiona mm. W ciągu dnia jadała co 3 godz., nigdy nie podawałam mleka wcześniej, bo nie było takiej potrzeby.Nocki od powrotu ze szpitala od 20 do 4, wiec dla mnie byl to ogromny szok, ze tyle czasu nie domaga się karmienia:-Ddziś ma niecałe 4 miesiące i zostało tak ,że jada o 4-5 rano,10-11,15-16 a ostatnie karmienie po kapieli ok 20:-Dale nalezy raczej do niejadków:-)Na pewno nie ma sie czym martwić. Majeczka sama dojdzie do unormowania czasu jedzenia.Daj jej troszkę czasu...
 
Twoje córeczka jest jeszcze malutka, więc pory karmienia mogą jeszcze różnie wypadać, nie masz powodu do zmartwień, powoli zaczynaj ją przyzwyczajać do stałych godzin karmienia, jednak nic na siłę. Mój synek ma już skończone 8 miesięcy, ma swoje stałe pory posiłków, jednak czasem i nam zdarza się poślizg czasowy z posiłkiem jak np. zrobi sobie dłuższą drzemkę.
 
Do góry