reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem związany z czasem życia plemników:(

Dołączył(a)
19 Luty 2008
Postów
4
Witam, jestem tu nowy.
Mam taki problem, może dziwny. Jeżeli ok. 10ej onanizowałem się, a tak ok 16ej robiłem hmm tzw palcówke swojej dziewczynie, czy jest mozliwość zeby jakies plemniki wytrzymały/przezyły te 6 godzin np na moim ręku (palcach) mimo wielu czynności jakie robiłem w między czasie: ocieranie się o ubranie, o przedmioty, o pościel i tak dalej (jak wiadomo przez tyle czasu wiele rzeczy się robi z rękoma) a takze chyba miały kontakt z wodą (sam już nie jestem pewien....co ten stres robi z mozgiem...)... ? Oczywiste jest ze kiedy robiłem dziewczynie dobrze, to na palcu (suchym) nie było żadnych widocznych śladów... Czy jest jakieś ryzyko ciązy?? Bardzo proszę o poważną odpowiedź.
 
reklama
odpowiedź może i byłaby poważna gdyby takie było pytanie:wściekła/y:.a słyszałeś tekst o kaszance?:confused:
 
W takim razie cieszę się, że mój problem jest aż tak głupi, a takiego pytania napewno bym nie zadał gdyby nie opinia seksuologa którą znalazłem.:

PORADNIA INTERNETOWA - SEKSUOLOG -> Życie plemnika Życiowy bankrut

Chodzi o końcówkę odpowiedzi na pierwszy (zielony) problem. Z niego wynika ze plemniki poza organizmem mogą wiele przeżyć i to mi poważnie namieszało, więc szukam opinii na wielu forach.
Więc i tak dzięki za odpowiedź.:)
 
A mnie się nasuwa pytanie: czy między zakładana 10 a 16 myłeś ręce? Jesli tak to resztę dośpiewaj sobie sam a jeśli nie to współczuję dziewczynie, która zaznała od Ciebie wątpliwej przyjemności...
 
Najprawdopodobniej tak, ale robie to odruchowo i nie pamiętam na sto procent, dlatego sformułowałem pytanie tak jak sformułowałem.:)
 
reklama
Rano randki jeszcze nie planowałem. Możecie mi przycierać nosa bo zasłużyłem, a ja może jakąś opinię stąd wyłowie mimo wszystko:)
 
Do góry