reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem związany z czasem życia plemników:(

Nic nie wyłowisz.....proponuję poczytać Bravo......tam napewno znajdziesz odpowiedź na interesujący Cię temat.....
 
reklama
hahaha zabojcze pytanie , rzeczywiscie chlopaczek z Ciebie chyba jest:baffled:.
onanizujesz sie przed randka ? nie myjesz rak , przed tkz. (w twoim jezyku)palcowka ...koles gdzie Ty zyjesz? wspolczuje dziewczynie, plemniki nie maja szans na tak dlugotrawle przezycie po za penisem czy pochwa ....:sorry2:
 
OMG ale cie laski zbesztaly, chyba musze Cie wziac w obrone bo Cie zjedza.... ale usmialem sie jak nigdy i chyba mi sie nie chce (sorry), MYJ RECE CHLOPIE i postuj na forum 'bravo boy?' :confused:
 
Ja nie mogę - co ta młodzież wyprawia.

Ludzie myjcie ręce - jedyne co mogę odpowiedzieć - reszty pytań by nie było gdyby koleś po prostu przestrzegał podstawowych zasad higieny - aż mi się wierzyć nie chce, normalnie się uśmiałam.

Ale tak patrząc na to z innej strony - to nam rośnie społeczeństwo że hoho.
 
Do góry