reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z nowym forum

Dobra to jedno Misia a teraz powiedz mi dokładnie który link z żaby czy fotosik a wklejać by się zdjecia pokazały, dziewczyny piszą że ostatni czyli ten z adresem mailowym? jak go wklejam to nie ma fotek, to samo z podpisem
wkleiłam zdjecie metodą prób i błędów ale jest malutkie co zrobić by było większe ?
i przypomniało mi sie czy jest możliwość by po napisaniu odppowiedzi i naciśnieciu panel użytkownika by nam sie nie pokazywał wątek w którym przed chwilą pisałyśmy nie wiem czy to dobrze wyjaśniłam :baffled:
 
reklama
tak trzeba dać ten ostatni czyli Direct link to image

np:
Kod:
 https://www.babyboom.pl/forum/images/signaturepics/sigpic8303_5.gif

poza tym tam domyślnie w tym okienku jest http:// i jeśli wklejasz adres obrazka to musisz dopilnować żeby ci się http nie powtarzało...

czyli powyższy przykładowy link wklejasz w takiej postaci:
Kod:
www.babyboom.pl/forum/images/signaturepics/sigpic8303_5.gif

zdjęcie jest malutkie bo ma taki rozmiar, spróbuj jeszcze raz przez żabę je załadować ale używając opcji "resize image" w rozmiarze 640x480...

a z tym panelem uzytkowania to nie wiem o co chodzi... bo mi sie nic takiego nie pokazuje...:no:
 
dzięki Misia za odp a z tym panelem użytkownika to chodzi o to że jak przeczytałam twoją odp i ponownie nacisnęłam panel to znów pokazał mi sie ten wątek jako nowy chociaż był już odczytany o to mi chodzi ! ;-)
 
dzięki Misia za odp a z tym panelem użytkownika to chodzi o to że jak przeczytałam twoją odp i ponownie nacisnęłam panel to znów pokazał mi sie ten wątek jako nowy chociaż był już odczytany o to mi chodzi ! ;-)

no i zrobiłam tak jak mówiłaś ze zdjęciem i otrzymuje odp że plik jest za duży :no:
 
Powiedzcie mi czy to moj komputer zawodzi czy to te nowe forum, bo mnie trafia :dry:, tak mi sie strony przezucają ze nerwicy chyba dostanę :wściekła/y:
 
dzięki Misia za odp a z tym panelem użytkownika to chodzi o to że jak przeczytałam twoją odp i ponownie nacisnęłam panel to znów pokazał mi sie ten wątek jako nowy chociaż był już odczytany o to mi chodzi ! ;-)


I ja mam ten sam problem:tak:. W starym BB odczytane wątki same się usuwały po wybraniu nowych własnych wątków (wiecie o co chodzi) a teraz jest tak że i tak nawet te odpisane nie znikają!! A powinny nowe sie pojawiać gdy coś sie w nich dzieje:eek:
 
Ja juz sie wypowiedzialam na temat nowego forum gdzie indziej. Tak mnie wnerwia, ze mam ochote sie stad wynisc ;-(
Bozeee!!!!!1
 
Jednej rzeczy nie rozumiem :zawstydzona/y: o co chodzi z tymi znaczkami taka żółta i czerwona kartka "Add Infraction for ..."? I dlaczego u Wszystkich jest u mnie takiego czegoś nie ma?
 
reklama
Kochana u Ciebie to też jest tylko Ty tego nie widzisz tak jak ja nie widzę u siebie jak na mój chłopski rozum to chyba cos jak kartki w meczu piłkarskim żółta to ostrzeżenie a czerwona - wypad z gry to chyba za nieodpowiednie posty ale może sie mylę ! :-p
 
Do góry