reklama

Zabawy z dziećmi :D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez dynia, 7 Lipiec 2006.

1. dynia

dynia papla maniakalna

Ulubiona zabawa Iguni "samolocik" - dziecko ma radochę a ja dzięki niej za kilka tygodni na brzuszku będę miałą piękne kaloryferki no i jędrne uda ;D ;D ;D

2. ewako

ewako Fanka BB :)

Super samolocik ;D widac jak sie podoba, bo sie buzka smieje ;D

3. reklama
  4. Aska K

Aska K Mama Marcelka:)

a widzisz dynia, nie wpadlam , ze tak mozna. Sprobujemy, sprobujemy:)

5. Kachna321bum

Kachna321bum Fanka BB :)

My też tak ćwiczymy + brzuszki, żeby dać buziaczka w czółko :D

6. dynia

dynia papla maniakalna

no bo na zdjęciu to samolocik dopiero startuje, potem leci do góry i do przodu po buziala a od czasu do czasu wycieramy ślinkę, kótra wybitnie się wydziela przy tej zabawie :laugh: :laugh: :laugh:

7. karola7

karola7 Fanka BB :)

Dynia - że też dopiero teraz to wkleiłaś. Ja tak sie kiedys z Matim bawilam ale teraz jakos mi to wylecialo z głowy

8. dynia

dynia papla maniakalna

Pamiętam jak mama z nami się bawiła, tylko, że byliśmy już więksi i kłada nas sobie na stopy a nogi miała wyprostowane, trzymała nas za rączki i przebierała palcami żeby nas w brzuch łaskotać, a my mieliśmy nieziemską radochę i piszczeliśmy ze szczęścia na pół wsi ;D ;D ;D
    Jak Igunia podrośnie to też tak będziemy się bawiły, bo teraz boję się, że spadnie ;)

9. Kachna321bum

Kachna321bum Fanka BB :)

A może nowy wątek zabawami??
    My się bawimy w akuku, przedrzeźnianie mamy, nauczyliśmy wyciągania rączek itp, a może nie każdy wpada na takie same pomysły.

10. reklama
  11. misia_q

misia_q Turbomama

oki łączymy na wniosek Kachny pomysły na zabawy z dzieciokami :D

12. olcia33

olcia33 Fanka BB :)

My też akuku, idzie kominiarz..., idzie rak...

Poleć forum