reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Trzymam za Was dziewczyny kciuki - oby to nie byla niedroznosc jajowodow! Ja sobie z ta "zmora" juz dlugo nie radze niestety i nikomu tego nie zycze.
Pozdrawiam
 
Witam serecznie wszytkie forumowiczki, oraz przepraszam ze od razu przeniose sie do problemu ale niestety nie mam za bardzo kogo sie poradzic.
Mieszkam w Anglii, jestem mama 3 dzieciakow i....
24 wrzesnia poronilam, okolo 7 tygodnia. Poronienie samoistne, bez lyzeczkowania. Przez caly czas czyli ponad 6 tygodni mialam pozytywne testy ciazowe, aczkolwiek podobno moze tak byc. W zeszlym tygodniu 3 i 5 listopada zrobiona beta i 1szy wynik 3.4 drugi 2.1 wiec beta spadala. Ale...., od 25 pazdziernika mam plamienia, nie za duzo i na pewno nie wyglada to jak okres, najpierw przez 6 dni a pozniej z doskoku. Tak nijako wystepuje to plamienie i zanika, co dziwniejsze dla mnie testy owulacyjne wycodza pozytywnie a nie powinny przy tak niskiej becie, ale owulacji tez nie mozna miec caly czas wiec.......Niestety Anglia to ciezki kraj w mozliwosciach dostania sie do lekarza lub na jakies badania, ale ja jestem kompletnie zagubiona. Mozecie moze mi doradzic co myslicie na ten temat, bede wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki.
 
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co beta ma do owulacji? Wiem że mojej znajomej zdarzyło się że ze względu na długo utzrymujący się wysoki poziom Lh testy owulacyjne wychodziły pozytywnie przez trzy tygodnie. Ale nie wiem czy i u Ciebie tak jest. Innych pomysłów niestety nie mam. Przykro mi, ale głowa do góry to pewno nic poważnego. Najlepiej idź do lekarza jak tylko będziesz mogła
 
Dziekuje za odpowiedz, i dzis kolejne zaskoczenie. Zrobilam normalny test strumieniowy i wyszedl pozytywny. Czulosc 50 mlU, i jak to jest mozliwe????
Tydzien temu beta na poziomie 2.1 czyli nie ciaza , dzis test dodatni. Lekko ale dodatni po 3 minutach z 2 moczu po wstaniu........
Jakies pomysly??????????
Panienka z laboratorium mowi ze w moczu hcg jest dluzej wykrywalne ale jakim cudem???
Tymbardziej ze test ciazowy wykonalam rowniez w zeszlym tygodniu ( jako dodatek do bety) i byl ujemny
 
pewnie jestes w ciazy :) zrob ponownie bete i czekaj bo nic innego ci nie pozostalo, tym bardziej ze w angli chyba nic nie robia z krawieniem w ciazy... sprobuj sobie z polski zalatwic duphaston jak ci lekarz nie przepisze... moja znajoma tez poronila w irlandii i nie dostala okresu , miala podobnie jak ty, jakies plamienia i nic wiecej i wkoncu pojechala do polskiej lekarki, i byla w 10tc ciazy :) wiec glowa do gory... moze tez byc tak ze bylas w ciazy blizniaczej i poronilas jedno dzieciatko a drugie dalej rosnie ale chyba wtedy beta bylaby inna.
 
Cześć dziewczyny :happy:podzielę się z wami moim problemem ponieważ sama mam duży kłopot z zajściem w ciążę lecze się od 10 miesięcy i nic... może rzeczywiście macie rację , że im więcej sie o tym mysli i bardzo pragnie sie dziecka to nic z tego nie wychodzi miałam w sumie to mam do tej pory problemy z jajnikami na lewym miałam torbiela niby teraz jest już w wzystko wporządku wyleczyłam sie ale mam duże obawy co do zajścia w ciąże tak czytam i w sumie to nie wiedziałam , że można w aptece kupić test na owulację ile mniej więcej to kosztuje..???
icon5.gif
wszystkie moje koleznaki mają dzieci a ja nic czasami to mysle , że jestem bezpłodna...
 
czesc Dziewczyny,
tak sobie czytam wasz watek i tez nabieram ochoty zeby zapomniec o staraniach a po prostu cieszyc sie malzenstwem:-) i moze wtedy cos zaskoczy:-)co do testow owu to tez wyprobowalam juz kilka opakowan i jakos nie trafiaja do mnie a moj gin tez potwierdzil ze to tylko strata kasy i ze i tak najlepsza metoda jest mierzyc tempke:-)tylko kurcze jakos ciezko sie zebrac do tej metody:-)
pozdrawiam wszystkie staraczki:-)
 
reklama
Witam.Ja mam za sobą już 2lata i 7miesięcy leczenia i testów owu nie robiłam-nie mam jak i ja tak i mój gin do nich przekonania.Wolę mierzenie tempki i monitoring. to przynajmniej się sprawdza.
 
Do góry