reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

a to dziala tylko na ból czy też się zmiejszają? bo mi lekarz powiedział, że mała szansa by przed porodem się ich pozbyć
 
reklama
Nadia naprawdęmyślę że on nie powinien ci zaszkodzić ale najważniejsze to pozbyć sie zaparć bo hemoroidy lubią powracać.
 
Margolis ja sotosowalm i u mnie zadziałało i na ból i na zmnijszenie a właściewie to zaleczenia ich całkowite. W tej chwili nie ma żadnej wypustki ale bardzo dbam o codzienne wypróżnienie, wypijam duze ilosci wody, jem dużo warzyw i owoców a jak to nie pomaga to wypijam Coloc C na zaparcia (to na pewno można w ciaży) i już po sprawie a raczej kupce ;)
 
ale zmiejszyły Ci się jeszcze w ciązy czy po? Ja nie mam żadnych problemów z zaparciami a pojawiły się mimo wszystko dobrze że nie bolą....
 
Margolis ja tej maściu używałam najpierw po porodzie Zuzi a jakies 1,5 miesiaca temu znow mi sie zrobiły i już nie ma po nich śladu a zastosowałam moze przez 3 dni. Do tej pory spokój. A jak nie masz zaparć a mimo to hemoroidy są to musisz mniej siedzieć, stać a za to dużo leżeć i nie na plecach a na boczku, najlepiej lewym.
 
Ja czasem stosowałam ta maść przed ciążą i potwierdzam co pisze Cleo że jest bardzo skuteczna. Na ulotce nie ma żadnych przeciwskazań d/kobiet w ciazy, więc na 99% można chyba ;)
 
co do problemów z zaparciami to znów powróciły :( albo biegam cztery razy tego samego dnia,albo przez trzy dni nie biegam wcale. Chyba muszę nowego sposobu poszukać,bo moja sprawdzona nescafe chyb już nie działa,chyba wezme się za tego paskudnego ananasa...
 
Anno spróbuj dużo owoców i warzyw a do tego naprawde dużo (ok. 2l) wody niegazowanej dziennie. Do tego ciemny chleb z ziarnami. Ja miałam z tym spore problemy - teraz już nie.
 
Cleo, dzięki za rady. Jeśli chodzi o wodę to piję dzienie z 3-3,5 l. Warzywa i owoce tez codziennie, może faktycznie przerzucę się na ciemne pieczywo. Mamuśka też twierdzi,że jej to pomaga.
 
reklama
Ja miałam ten problem dopoki nie zmienilam diety. Zamienilam białe pieczywo na takie pelnoziarniste pakowane w cienkich kromeczkach plus szklanka jogurtu dziennie i dziala znakomicie. No i duzo wody, koniecznie niegazowanej bo gazowana tylko zwieksza problemy. Powodzenia.
 
Do góry