reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

A ja znalazłam kolejny banalny sposób :laugh:
Zanim zjem śniadanko,zjadam kilka suszonych sliwek.I po sniadanku jestem w toalecie :laugh:
 
reklama
Dzień dobry dziewcyny! mam pytanie, być może, że któraś doświadczyła czegoś podobnego. Jestem w 10 tc i od około tygodnia nie mam już tych problemów - były wcześniej ale się skończyły bez jakiegoś specjalnego zaangażowania z mojej strony. Boję się, że to może być sygnałem, że z ciążą jest coś nie tak :( co prawda może to moja dieta przyczynia się do tego, ponieważ jem tylko jogurty i owoce, nic innego nie jestem w stanie nawet powąchać, nie mówiąc o zjedzeniu, mam okropne mdłości na myśl o jedzeniu w ogóle. Nie mniej jednak diety nie zmieniałam od początku, a zaparcia skończyły się tak nagle, nie wiem co mam o tym sądzić...
 
Niko nie powinnaś się martwić wydaje mi się że to jest spowodowane twoją dietą, ponieważ
owoce i jogurty działają właśnie przeczyszczająco! W razie czego idź na wizyte i USG będziesz miała pewność! ;)
 
Mnie tez się wydaje Niko że wszystko jest ok.
Powoli zbliżasz się do 2 trymestru a wtedy bywa lepiej z tymi sprawami ;D
 
JA mam taki swój sposób, ale nie wiem czy on będzie na was działał ;-) Zawwsze rano, przed jedzeniem pije kawę z mlekiem (na słodko, bo taka lubie) i to mnie zawsze ruszało i teraz tez rusza, juz od kilku dobrych lat, moze spróbujecie???? ;-)
 
Widzisz Miska, mnie w tej ciazy odrzucilo od kawy wogole... Nawet lody kawowe ledwo we mnie "wchodza"
 
Mnie tak samo, w ogóle nie pije kawy w ciągu dnia, ale teraz po prostu traktuję ją jak lekarstwo, jedna rano i po wszystkim, myśle, że lepsze to niż sie pozniej meczyć, jeśli mi pomaga.
 
Witam na "te sprawy" jak juz dziewczyny pisaly bardzo pomagaja pestkiz dyni oj bardzo hihiihihi , mi lekarz pozwolil pic DUPHALAC  no ale na mnie nie dziala wcale
 
Mam problem może nie zupełnie z......... ale blisko. miałam małego żylaka odbytu i teraz coś mi się chyba powiększył i zaczyna przeszkadzać trochę. nie mam problemów z zaparciami nawet wprost przeciwnie ale ten dyskomfort jest niepokojący. Macie może jakąś radę jak sobie ulżyć??
 
reklama
Do góry