reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

A czy ona jest smaczna?? Tyle się naczytałam i nasłuchałam o actimelu ale tego się do ust nie da wziąść...
 
reklama
Mnie Activia nic nie pomogła a ile jej trzeba zjeść żeby coś pogoniło ha ha???
 
ja też ostatnio znów mam problemy, straszne wykończyć sie idzie. Znów musze przemyśleć moją dietkę. Dzis kupilam winogrona, ponoc też są drobre na te sprawy
 
mnie dzisiaj tez wymęczyło ::)
a rano zjadłam activię,czyzby przestała dzialać?
Już sama nie wiem,może to w drugim trymestrze przejdzie?
czego sobie i Wam kochane życzę ;)
 
Wczoraj mąż kupił mi słynną Activie( z suszonymi morelami ) do picia, wypiłam na noc i rano nie było problemu.
Mycha u niektórych pomaga po jednym łyku, a niekiedy trzeba jeść ją przez pare dni i w tedy zadziała!
Codziennie po jednej.
Powodzenia ;)
 
Dziewczyny, codziennie jem muesli wg przepisu mojej dietetyczki; 4 lyzki platkow owsianych, 2 pestek slonecznika, 1 pestek dyni, lyzka rodzynek. Zalewam to cieplym mlekiem (wlasciwie goracym). Jem na sniadanie i powiem Wam, ze nie moge narzekac. Udaje mi sie odwiedzac kibelek nawet 2 razy dziennie i to bez stresu ::). Stosuje to juz 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry