reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zabawy z niemowlakami

mammamisia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Czy macie może jakieś pomysły na zabawy z sześciomiesięcznymi bobaskami? Mam na imię Iza i jestem wrześniową mamą Dominiczka. Niestety dopiero nie dawno znalazłam to forum w internecie i kilka dni temu się zalogowałm. Troszkę się nie mogę tu odnaleźć więc postanowiłam utworzyć ten wątek. Może macie jakieś ciekawe pomysły na zabawy z maluchami?

reklama

mju

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
MAMAMISIA witaj na mamach wrześniowych! Co do zabaw to my się uwielbiamy :turlac na boczki , bawić w sroczkę, gilgotać, do tego troche się gimnastykujemy. Jeśli będziesz miała jakies problemy z poruszaniem się na forum to pisz - chetnie pomoge :)

mammamisia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Bardzo dziękuję za propozycje! Właśnie wykąpaliśmy naszego szkraba więc mogę coś napisać. Dominiś też uwielbia łaskotanie i turlanie. Ostatnio kupiliśmy mu Roller pompowanydo nauki raczkowania co prawda jeszcze nie umie siedzieć ale na tym rollerze świetnie się bawi. Na początku nie był zadowolony ale wypuściliśmy mu trochę powietrza i nawet mu się spodobało. Polecam !!! Jeszcze raz dziękuję za oferowaną pomoc. Na pewno się zgłoszę!

mju

Rozwiązania
0
Na watku "postępy naszych" wklejałam jakiś czas temu zdjęcia jak ćwiczyć raczkowanie!
Wejdx na samopoczucie rozdwojonej mamy albo na teraz my i napisz cos o sobie... no i na pewno się troche dowiesz o nas :-) tylko uwaga większośc z nas jest zdania ze baby boom uzależnia;-)

mammamisia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Witaj MJU! Od razu chciałam Ci zadać pytanie co oznaczają takie spinacze przy niektórych wątkach? Z góry dziękuję!

mju

Rozwiązania
0
To znaczy, że w tym wątku sa powklejane jakies załączniki - np zdjęcia maluchów - "nasze maluszki zdjęcia"

madziag

Zaangażowana w BB
Miasto
Sochaczew
Rozwiązania
0
Właśnie, odnośnie tych ćwiczeń pomagających raczkować- Maciek nauczył się podnosić tyłeczek po nich:-) :tak: więc polecam z całego serca:tak: :tak: :tak:

mammamisia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Nasz Dominiczek też po ćwiczeniach na rollerze nauczył się podnosić tyłeczek. Fajnie to wygląda. Śmiesznie się odpycha stópkami i kolankami.

madziag

Zaangażowana w BB
Miasto
Sochaczew
Rozwiązania
0
Nasz Dominiczek też po ćwiczeniach na rollerze nauczył się podnosić tyłeczek. Fajnie to wygląda. Śmiesznie się odpycha stópkami i kolankami.
co to jest ten roller? nie spotkałam się nigdy z czymś takim? masz jakies zdjęcie tego ?

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry