reklama

Zabawy z niemowlakami

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mammamisia, 24 Marzec 2007.

1. mammamisia

mammamisia Wrześniowe mamy'06

Czy macie może jakieś pomysły na zabawy z sześciomiesięcznymi bobaskami? Mam na imię Iza i jestem wrześniową mamą Dominiczka. Niestety dopiero nie dawno znalazłam to forum w internecie i kilka dni temu się zalogowałm. Troszkę się nie mogę tu odnaleźć więc postanowiłam utworzyć ten wątek. Może macie jakieś ciekawe pomysły na zabawy z maluchami?

2. mju

mju Fanka BB :)

MAMAMISIA witaj na mamach wrześniowych! Co do zabaw to my się uwielbiamy :turlac na boczki , bawić w sroczkę, gilgotać, do tego troche się gimnastykujemy. Jeśli będziesz miała jakies problemy z poruszaniem się na forum to pisz - chetnie pomoge :)

3. reklama
  4. mammamisia

Bardzo dziękuję za propozycje! Właśnie wykąpaliśmy naszego szkraba więc mogę coś napisać. Dominiś też uwielbia łaskotanie i turlanie. Ostatnio kupiliśmy mu Roller pompowanydo nauki raczkowania co prawda jeszcze nie umie siedzieć ale na tym rollerze świetnie się bawi. Na początku nie był zadowolony ale wypuściliśmy mu trochę powietrza i nawet mu się spodobało. Polecam !!! Jeszcze raz dziękuję za oferowaną pomoc. Na pewno się zgłoszę!

5. mju

Na watku "postępy naszych" wklejałam jakiś czas temu zdjęcia jak ćwiczyć raczkowanie!
    Wejdx na samopoczucie rozdwojonej mamy albo na teraz my i napisz cos o sobie... no i na pewno się troche dowiesz o nas :-) tylko uwaga większośc z nas jest zdania ze baby boom uzależnia;-)

6. mammamisia

Witaj MJU! Od razu chciałam Ci zadać pytanie co oznaczają takie spinacze przy niektórych wątkach? Z góry dziękuję!

7. mju

To znaczy, że w tym wątku sa powklejane jakies załączniki - np zdjęcia maluchów - "nasze maluszki zdjęcia"

8. madziag

madziag Fanka BB :)

Właśnie, odnośnie tych ćwiczeń pomagających raczkować- Maciek nauczył się podnosić tyłeczek po nich:-) :tak: więc polecam z całego serca:tak: :tak: :tak:

9. mammamisia

Nasz Dominiczek też po ćwiczeniach na rollerze nauczył się podnosić tyłeczek. Fajnie to wygląda. Śmiesznie się odpycha stópkami i kolankami.

10. reklama
  11. madziag

madziag Fanka BB :)

co to jest ten roller? nie spotkałam się nigdy z czymś takim? masz jakies zdjęcie tego ?

12. dzikidzik

dzikidzik mamula MAJULI

no właśnie ja też jestem ciekawa?!:tak:
    prosimy o fotkę:-)

Poleć forum