reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

Ja nie wstaje... W dzien tez umiarkowanie, aleja chyba za malo pynow pije, niestety. Bo jak pije wiecej i to biegam czesciej na siusiu, ale to logicze.
 
reklama
Witam, mnie na zaparcia pomagają owoce. I suszone, najlepiej śliwki i surowe - conajmniej dwa jabłka dziennie. Więcej nie za bardzo mogę, bo muszę się pilnować z cukrem. A jeśli chodzi o siusianie to na początku ciąży potrafiłam wstawać nawet i dwa razy w nocy pijąc tyle co zwylke. Potem w drugim trymestrze było lepiej a teraz zaczyna się od nowa. ::) Pić trzeba dużo soków, ale uważajcie na dosładzane! Ja piję tylko fortunę bo deklarują, że nie dosładzana, ale nigdy nic nie wiadomo!
 
Ja piję Nałęczowiankę bo mi smakuje,sama robie sok z marchi i jabłek,wpadają też kompoty i soki domowej roboty mamy :laugh:
i co z tego wynika? że do kibelka w nocy poszłam 3 razy!!!!! ale siuisu :mad:
na reszte czekam...
 
ja jadłam rodzynki, słonecznik i pestki dyni.........i aż dziw wypróżniałam sie lepiej niż przed ciążą :)
 
dziewczyny polecam też suszone śliwki zalac wodą, poczekać aż porządnie nasiakną, dodać wywar do kompoty, mozna też zjeść te śliwki znamoczone. Naprawdę pomaga, przynajmniej mnie.
 
Ja też sobie nie radzę z tymi zaparciami! Siusiu to chodzę mnóstwo razy a w nocy jak się czasami obudzę za potrzebą to nie umiem zasnąć!! :(

Jak ja tego nie cierpię !
 
Cudowna sprawa!!!!
Rano na sniadanko zjadłam namoczone platki owsiane z kilkoma suszonymi sliweczkami,jabłuszkiem i mleczkiem i przed chwilą bez problemowo zalatwilam Ważne potrzeby ;D
czyli mam kolejny sposób ;D
 
reklama
U mnie to jest różnie jak wiatr zawieje.
Ale Activia jest rewelacyjna, a szczególnie ta z otrębami !!!!
 
Do góry