reklama

Problemy z.....

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez edi, 25 Styczeń 2006.

1. edi

edi mamusia Wojtusia

wypróżnianiem.Nie chcialam wpisać tak gróboskórnie w temacie wątku :laugh:
    Nigdy nie miałam takich problemów,w poprzedniej ciąży też nie,a teraz nawet po dwa dni nie chodzę do toalety :( a nawet jak pójdę to jest baaaaaardzo ciężko.
    Może znacie jakieś domowe sposoby żeby wzmóc perystaltykę jelit? jem różnorodnie,ale nie bardzo to pomaga :(

2. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Ja na szczęście jeszcze tego niemam, wprost przeciwnie ale słyszałam ,że pomagają suszone owoce i jedzenie rzeczy bogatych w błonnik, chyba?

3. reklama
  4. niko1999

niko1999 Zaciekawiona BB

cieszę się, że znalazłam taki wątek - a tak dokładniej to z tego, że nie tylko ja nie mam zaparć. Myślałam, że jest coś nie tak z moją Kropeczką, ale widzę, że nie tylko mój organizm tak reaguje na ciążę. Słyszałam kiedyś, że miód pomaga w rozwiązaniu problemu zaparć. Pozdrawiam

5. cleo28

cleo28 Fanka BB :)

dziewczyny niestety zaparcia to częsta dolegliwość w ciaży. Mnie też zaczynaja powoli dawać się we znaki, odwiedzam łazienkę co 2 dni najczęściej. Chyba czas przyjrzeć sie dietce i wprowadzić więcej warzywek i dużo wody do picia. Wg norm powinno to byc ok 2 litrów.

6. la pain

la pain Fanka BB :)

dziewczynki ja ratowałam się pieczonymi jabłkami i pomagało!!!
    dodatkowo piłam raz na jakiś czas wode z miodkiem też pomagało!!

7. edi

edi mamusia Wojtusia

A ja zapomniała o wodzie z miodem :) dzięki za przypomnienie

8. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

super że ktos poruszył ten temat.co 2 dni zazdroszczę,ja raz w tygodniu.

9. cleo28

aga co 2 dni było u mnie do dziś. Dzis mija 2 dzien i na nic sie nie szykuje, zmienilam podejście do dietki, wyrzuciłam z powortem chleb, wprowadzilam sałatkę na kolację, otręby do jogurtu. Rano dobrze jest też wypić szklanke wody z sokiem lub plasterkiem z cytryny.

10. reklama
  11. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

ja od dwóch dni właśnie mam podobny problem.. nawet musli z jogurtem nie pomaga :( spróbuję zaraz pójśc do sklepu i grapefruit kupić.. zawsze pomagał.

12. cleo28

i wypróbuję ten sposób z activią, zobaczymy czy dziala

Poleć forum