reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

hemoroidy

Młoda mamusia

Początkująca w BB
Miasto
Rawa Mazowiecka
Rozwiązania
0
Po porodzie, a właściwie to już w trakcie ciąży zaczęły się moje problemy z hemoroidami trwają do dziś a jestem już 9 m-cy po. Stosuję maść i czopki posterisan - podobno najlepsze i pomaga do następnego razu.Nie mogę dźwigać ani długo chodzić, może znacie jakieś domowe sposoby,albo inne dobre leki pomóżcie proszę:-(

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Oprócz tych środków, o których piszesz przychodzą mi już tylko do głowy nasiadówki z naparu z kory dębu. Działają ściągająco i chyba łagodzą ból. Ja co prawda nie miałam takich doświadczeń, ale ktoś z rodziny i lekarz właśnie takie nasiadówki zalecał. Poza tym należałoby jednak chyba udać się do lekarza, bo z tego co piszesz, to bardzo się męczysz. Dostaniesz pewnie skierowanie do proktologa (chyba tak się nazywa specjalista od tych rzeczy) a ten będzie najlepiej wiedział, jak Ci pomóc.

pozdrawiam
nikita

agusia

mama Gosi
Miasto
Radom
Rozwiązania
0
Ja też polecam korę dębu i maść np. Proktoglivenol - ale nie wolno jej stosować karmiąc.
Poza tym propolis np. w czopkach.
Mnie moja lekarka przepisuywała jakieś robione czopki i pomogły bardzo szybko. Przy maści dolegliwości powinny przejśc po około 10 dniach jej stosowania, ale to jedynie zaleczenie problemu, będzie on wracał.

Młoda mamusia

Początkująca w BB
Miasto
Rawa Mazowiecka
Rozwiązania
0
dziękuję za porady juz jest lepiej ale głównie z powodu zmiany diety - wiąże się to z tym że mniej karmię, u specjalisty też byłam dzięki za radę .

domi03

Moja Niunia <3 SaRuNiA <3
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moge Ci polecic jeden sposob-ktory dziala - musisz co 2 dzien "wyrzezbic'' (wyciac)czopek z ziemniaka i zaaplikowac sobie -przez 2 tygodnie co drugi dzien!!jest to dokladnie opisane w ksiazce Tombaka ''jak zyc dlugo i zdrowo", "Droga do zdrowia" -sprobuj,powinno byc lepiej!!

kasia23-82-23

mama Martysi i Lusi
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Mloda mamusiu mam niedyskretne moze pytanie. Mianowicie czy ten specjalista do ktorego sie udalas badal Cie jakos? Ja tez niestety mam te nieszczesne hemoroidy po ciazy, wyszly mi tak jak u Ciebie juz w czasie jej trwanie i lecze sie wlasnie Posterisanem mascia. Leczylam prawie 2 tygodnie i niestety chyba znaow to wrocilo. Nie wiem czy nie bedzie lepiej jak pojde do lekarza, tylko raz- nie wiem do jakiego (doczytalam ze spacjalista nazywa sie proktolog tak?)i dwa boje sie ewentualnego badania bo nie wiem jak ono moze wygladac a domyslam sie ze nie jest ono najprzyjemniejsze:sorry:.

Młoda mamusia

Początkująca w BB
Miasto
Rawa Mazowiecka
Rozwiązania
0
Witam, ja byłam w tej klinice ( link poniżej)
Proktologia: Hemoroidy na tej stronie jest wszystko o hemoroidach, może mieć jeszcze szczelinę odbytu - także warto wiedzieć co tak naprawdę jest. Badanie było trochę krępujące, ale ja wychodzę z założenia że to też jest lekarz jak ginekolog ;-), a odnośnie samego badania to da się przeżyć osobiście myślałam że będzie gorzej:tak: polecam - to nie jest reklama:tak:

Dorota27

Mam dwóch łobuziaków ;)
Rozwiązania
0
Dziewczyny, mam pytanie. Ile taki zabieg kosztuje?
Bo mnie niestety tez ten temat dotyczy i chciałabym coś z ty zrobić:baffled:

reklama

Priscilla

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Polecam wizyte u proktologa. Ja tez dostalam hemoroidow podczas ciazy i poczatkowo strasznie mi one dokuczaly. Po roku postanowilam pojsc do lekarza. Obejrzal (badanie nic nie boli, ja nie mialam zbytnich oporow aby pokazac mu pupcie :-D - pocieszalam sie, ze i tak przewaznie musi ogladac tylki starszych pan, wiec moj sprawi mu wieksza przyjemnosc ;-):-D:-D:-D)
Okazalo sie, ze to wcale nie hemoroidy mi dokuczaja tlyko ta nieszczesna szczelina. Dostalam masc i czekam na efekty ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry