reklama

hemoroidy

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Młoda mamusia, 19 Marzec 2007.

1. Młoda mamusia

Młoda mamusia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Po porodzie, a właściwie to już w trakcie ciąży zaczęły się moje problemy z hemoroidami trwają do dziś a jestem już 9 m-cy po. Stosuję maść i czopki posterisan - podobno najlepsze i pomaga do następnego razu.Nie mogę dźwigać ani długo chodzić, może znacie jakieś domowe sposoby,albo inne dobre leki pomóżcie proszę:-(

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oprócz tych środków, o których piszesz przychodzą mi już tylko do głowy nasiadówki z naparu z kory dębu. Działają ściągająco i chyba łagodzą ból. Ja co prawda nie miałam takich doświadczeń, ale ktoś z rodziny i lekarz właśnie takie nasiadówki zalecał. Poza tym należałoby jednak chyba udać się do lekarza, bo z tego co piszesz, to bardzo się męczysz. Dostaniesz pewnie skierowanie do proktologa (chyba tak się nazywa specjalista od tych rzeczy) a ten będzie najlepiej wiedział, jak Ci pomóc.

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. agusia

agusia mama Gosi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też polecam korę dębu i maść np. Proktoglivenol - ale nie wolno jej stosować karmiąc.
    Poza tym propolis np. w czopkach.
    Mnie moja lekarka przepisuywała jakieś robione czopki i pomogły bardzo szybko. Przy maści dolegliwości powinny przejśc po około 10 dniach jej stosowania, ale to jedynie zaleczenie problemu, będzie on wracał.

5. ago-33

ago-33 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. Młoda mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziękuję za porady juz jest lepiej ale głównie z powodu zmiany diety - wiąże się to z tym że mniej karmię, u specjalisty też byłam dzięki za radę .

7. domi03

domi03 Moja Niunia <3 SaRuNiA <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moge Ci polecic jeden sposob-ktory dziala - musisz co 2 dzien "wyrzezbic'' (wyciac)czopek z ziemniaka i zaaplikowac sobie -przez 2 tygodnie co drugi dzien!!jest to dokladnie opisane w ksiazce Tombaka ''jak zyc dlugo i zdrowo", "Droga do zdrowia" -sprobuj,powinno byc lepiej!!

8. kasia23-82-23

kasia23-82-23 mama Martysi i Lusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mloda mamusiu mam niedyskretne moze pytanie. Mianowicie czy ten specjalista do ktorego sie udalas badal Cie jakos? Ja tez niestety mam te nieszczesne hemoroidy po ciazy, wyszly mi tak jak u Ciebie juz w czasie jej trwanie i lecze sie wlasnie Posterisanem mascia. Leczylam prawie 2 tygodnie i niestety chyba znaow to wrocilo. Nie wiem czy nie bedzie lepiej jak pojde do lekarza, tylko raz- nie wiem do jakiego (doczytalam ze spacjalista nazywa sie proktolog tak?)i dwa boje sie ewentualnego badania bo nie wiem jak ono moze wygladac a domyslam sie ze nie jest ono najprzyjemniejsze:sorry:.

9. Młoda mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, ja byłam w tej klinice ( link poniżej)
    Proktologia: Hemoroidy na tej stronie jest wszystko o hemoroidach, może mieć jeszcze szczelinę odbytu - także warto wiedzieć co tak naprawdę jest. Badanie było trochę krępujące, ale ja wychodzę z założenia że to też jest lekarz jak ginekolog ;-), a odnośnie samego badania to da się przeżyć osobiście myślałam że będzie gorzej:tak: polecam - to nie jest reklama:tak:

10. reklama
  11. Dorota27

Dorota27 Mam dwóch łobuziaków ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, mam pytanie. Ile taki zabieg kosztuje?
    Bo mnie niestety tez ten temat dotyczy i chciałabym coś z ty zrobić:baffled:

12. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam wizyte u proktologa. Ja tez dostalam hemoroidow podczas ciazy i poczatkowo strasznie mi one dokuczaly. Po roku postanowilam pojsc do lekarza. Obejrzal (badanie nic nie boli, ja nie mialam zbytnich oporow aby pokazac mu pupcie :-D - pocieszalam sie, ze i tak przewaznie musi ogladac tylki starszych pan, wiec moj sprawi mu wieksza przyjemnosc ;-):-D:-D:-D)
    Okazalo sie, ze to wcale nie hemoroidy mi dokuczaja tlyko ta nieszczesna szczelina. Dostalam masc i czekam na efekty ;-)

Poleć forum