reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy

Dziewczyny ja mam jeszcze bardziej dyskretne pytanie.
Czy te całe hemoroidy to wyglądają jak taki heden wielki "pryszcz" na "pupie" ?? Bo j mam własnie coś takiego a do tego wszystkiego czasami na bieliźnie mam plamki krwi i są one na takiej wysokości,że to musi być z odbytu...
Czy wy też tak miałyście ??
 
reklama
hehe :-D Ale nie na posladkach tlkyo przy odbycie - mozna to w sumie tak okreslic, ale moga tez byc wewnetrzne i wtedy ich nie widac
 
Ja od jakiegoś tygodnia mam ten sam problem... dopiero zaczęłam stosowanie posterisanu w czopkach... a jestem w 9 miesiącu ciąży...
Ważna w tej sprawie jest kontynuacja leczenia nawet po poprawie, bo one powracają... należy przede wszystkim odpowiednio się odżywiać, żeby nie dochodziło do zaparć (owoce i warzywa nie powodujące wzdęć, chleb razowy, kleik) oraz dbać o higienę analną, a także przy pracy siedzącej (jako karmiąca mamusia) należy dbać o regularny ruch...
Ja teraz dużo większą uwagę będę przykładała do mojego życia, bo jakoś nie mam ochoty na wizytę u lekarza... no chyba, że będzie ze mną tak źle, że nie będę miała wyjścia...
 
Witam Was, miałam duży kłopot z hemoroidami na zewnątrz po ciąży. pomimo stosowania różnych leków nic nie pomogło. Skorzystałam w Katowicach ( MEKMED ) z zabiegu HEMORON 3 razy co miesiąc, krwawienia ustąpiły.zewnętrzne hemoroidy zmniejszyły się, po miesiącu odostatniego zabiegu chirurg usunął mi zewnętrzne żylaki laserem w miejscowym znieczuleniu, po 14 dniach wszystko się zagoiło. Polecam, bo zapomniałam już o problemie.ponadto stale używam preparat Psyllium - przez co nie mam zaparć . Jeżeli masz jakieś pytania to pisz pytanie86@o2.pl chętnie odpowiem bo długo szukałam sposobu żeby poczuć ulgę i przeszłam tą kuracje i wiem jak to jest.
 
Priscilla, jaką maść dostałaś? Ja też po porodzie miałam problem ze szczeliną, poszłam do chirurga, zbadał i przepisał maść na... chorobe wieńcową:szok:. Ale powiedział, że szczelina ma coś tam wspólnego z przepływem krwi itp, niestety po posmarowaniu strasznie pękała mi głowa i przestałam jej używać. Stosowałam rózne maście i w końcu pomogła o nazwie Ruskorex! Minął już rok i na szczęście szczelina daje znać osobie dosyć rzadko, jak dokucza zaparcie. A Tobie pomaga??
 
Jakas robiona, ale tez pekala mi od niej glowa a kobietka w aptece powiedziala, ze ta masc to z dala od serca smarowac.
 
Cierpiałam tak jak i WY na hemoroidy, przypadkowo odkryłam maść TRIDERM wystepuje też w kremie ale musi być przepisana przez lekarza. Jest rewelacyjna - pomogła wielu znajomym za co sa mi wdzieczni:). Bardo dobra jest na inne świądy oprócz twarzy. Zycze powodzenia:)
 
ja niestety podejrzewam u siebie i wlasnie wybieram sie do lekarza (a moze polecicie cos zamiast lekarza? jakies leki bez recepty? - probuje ta wizyte, jak najbardziej w czasie odwlec ;/) - dla tych, ktorzy szukaja informacji to tutaj znalazlam duzo o objawach i leczeniu Żylaki odbytu opis
 
reklama
Wiadomo, ze hemoroidy to bardzo wstydliwy i klopotliwy temat. A wybranie sie do lekarza to walka z soba czy isc czy nie jak to powiedziec i jeszcze gorzej jak to pokazac!!! Ja na szczescie dorwalam skuteczny produkt i jestem szczesliwa ze skutkow jego dzialania. Polecila mi go moja ciotka ktora go stosuje. Jak dobrze, ze z nia o tym pogadalam, bo z mama nie potrafilam. Nazywa sie HEMOR RITE. Jest to urzadzenie do krioterapii hemoroidow. Troche mrozno w tylek ale pomaga. Do wytrzymania ha ha Pozdrawiam
 
Do góry