reklama

hemoroidy

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez perlasta, 18 Grudzień 2008.

1. perlasta

perlasta

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam. co zrobic zeby nie bolaly przy zalatwianiu sie. czy konieczna jest wizyta u lekarza?

2. asiacur

asiacur Mama Filipa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Systematycznie stosować specjalną maść kupioną w aptece. Jest wiele dostępnych, więc na pewno coś farmaceuta doradzi. Ja stosuję avenoc (chyba tak się pisze) - maść homeopatyczną. POmaga. Myślę, że ty także odczujesz ulgę jeśli coś zastosujesz. Wizyta u lekarza chyba jest konieczna, jeśli są ostre krwawienia przy oddawaniu stolca i nie tylko. Tak myślę. Mam nadzieję, że obejdzie się bez. :-):-):-)

3. reklama
  4. cecylia

cecylia mama Izy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    avenoc nic mi nie pomógł. Położna poleciła mi Posterisan i rewelacja po 2 dniach nie było bólu. Pozniej po jakimś czasie musiałam powtórzyć kilka dni stosowanie i teraz od roku nic mi nie dokucza.

5. fanaberia

fanaberia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fakt, Posterisan jest rewelacyjny. nie wiem tylko czy nie jest na receptę?

6. cecylia

cecylia mama Izy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    posterisan H jest na recepte, zwykły nie :happy:

7. beata555

beata555

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja natomiast stosowałam Anurex. To leczenie metodą krioterapii w domu. Bardzo mi pomógł w przeciwieństwie do wszelkich czopków i maści, które stosowałam wcześniej. Teraz problem już mam z głowy :)

8. wampirka20@wp.pl

wampirka20@wp.pl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja nie stosowałam żadnych kupowanych specyfików tylko pomysł babci-domowy sposób:okłady z zaparzonej cebuli-jak dla mnie rewelacja:)

9. pgrala5

pgrala5 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    polecam czopki posterisan i hemorectal. avenoc jest beznadziejny bo homeopatyczny- za duzo w naszych organizmach konserwantów metali ciężkich i dawnych kuracji antybiotykowyh by homeopatia działała

10. reklama
  11. Diana_81

Diana_81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a jak rozpoznać ze to hemoroid a nie jakiś guz....?
    ja poczułam pod palcami taki jakby guzek i nie wiem czy nie trzeba by iśc do lekarza?

12. Ola K.

Ola K. Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi ostatnio lekarz polecił kapsułki (doustne) Cyclo3Fort. Mam wrażenie, że jest po nich lepiej. Kosztują 30 zł za 30 kapsułek :baffled:

Diana, może to co napiszę jest nie do końca prawdą, ale mi się wydaje, że hemoroidy są dość miękkie (przynajmniej moje). A do lekarza nie zaszkodzi pójść. Mi ginekolog potwierdził, że to hemoroidy.

Poleć forum