reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy

reklama
Systematycznie stosować specjalną maść kupioną w aptece. Jest wiele dostępnych, więc na pewno coś farmaceuta doradzi. Ja stosuję avenoc (chyba tak się pisze) - maść homeopatyczną. POmaga. Myślę, że ty także odczujesz ulgę jeśli coś zastosujesz. Wizyta u lekarza chyba jest konieczna, jeśli są ostre krwawienia przy oddawaniu stolca i nie tylko. Tak myślę. Mam nadzieję, że obejdzie się bez. :-):-):-)
 
avenoc nic mi nie pomógł. Położna poleciła mi Posterisan i rewelacja po 2 dniach nie było bólu. Pozniej po jakimś czasie musiałam powtórzyć kilka dni stosowanie i teraz od roku nic mi nie dokucza.
 
Ja natomiast stosowałam Anurex. To leczenie metodą krioterapii w domu. Bardzo mi pomógł w przeciwieństwie do wszelkich czopków i maści, które stosowałam wcześniej. Teraz problem już mam z głowy :)
 
polecam czopki posterisan i hemorectal. avenoc jest beznadziejny bo homeopatyczny- za duzo w naszych organizmach konserwantów metali ciężkich i dawnych kuracji antybiotykowyh by homeopatia działała
 
a jak rozpoznać ze to hemoroid a nie jakiś guz....?
ja poczułam pod palcami taki jakby guzek i nie wiem czy nie trzeba by iśc do lekarza?
 
reklama
Mi ostatnio lekarz polecił kapsułki (doustne) Cyclo3Fort. Mam wrażenie, że jest po nich lepiej. Kosztują 30 zł za 30 kapsułek :baffled:

Diana, może to co napiszę jest nie do końca prawdą, ale mi się wydaje, że hemoroidy są dość miękkie (przynajmniej moje). A do lekarza nie zaszkodzi pójść. Mi ginekolog potwierdził, że to hemoroidy.
 
Do góry