reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

edi

mamusia Wojtusia
Dołączył(a)
18 Grudzień 2005
Postów
2 644
wypróżnianiem.Nie chcialam wpisać tak gróboskórnie w temacie wątku :laugh:
Nigdy nie miałam takich problemów,w poprzedniej ciąży też nie,a teraz nawet po dwa dni nie chodzę do toalety :( a nawet jak pójdę to jest baaaaaardzo ciężko.
Może znacie jakieś domowe sposoby żeby wzmóc perystaltykę jelit? jem różnorodnie,ale nie bardzo to pomaga :(
 
reklama
Ja na szczęście jeszcze tego niemam, wprost przeciwnie ale słyszałam ,że pomagają suszone owoce i jedzenie rzeczy bogatych w błonnik, chyba?
 
cieszę się, że znalazłam taki wątek - a tak dokładniej to z tego, że nie tylko ja nie mam zaparć. Myślałam, że jest coś nie tak z moją Kropeczką, ale widzę, że nie tylko mój organizm tak reaguje na ciążę. Słyszałam kiedyś, że miód pomaga w rozwiązaniu problemu zaparć. Pozdrawiam
 
dziewczyny niestety zaparcia to częsta dolegliwość w ciaży. Mnie też zaczynaja powoli dawać się we znaki, odwiedzam łazienkę co 2 dni najczęściej. Chyba czas przyjrzeć sie dietce i wprowadzić więcej warzywek i dużo wody do picia. Wg norm powinno to byc ok 2 litrów.
 
dziewczynki ja ratowałam się pieczonymi jabłkami i pomagało!!!
dodatkowo piłam raz na jakiś czas wode z miodkiem też pomagało!!
 
aga co 2 dni było u mnie do dziś. Dzis mija 2 dzien i na nic sie nie szykuje, zmienilam podejście do dietki, wyrzuciłam z powortem chleb, wprowadzilam sałatkę na kolację, otręby do jogurtu. Rano dobrze jest też wypić szklanke wody z sokiem lub plasterkiem z cytryny.
 
ja od dwóch dni właśnie mam podobny problem.. nawet musli z jogurtem nie pomaga :( spróbuję zaraz pójśc do sklepu i grapefruit kupić.. zawsze pomagał.
 
reklama
Do góry