reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z.....

Faktycznie jogurt natyralny może pomóc ale trzeba jeść systematycznie.
Jednym z lepszych sposobów jest co rano na czczo wypić szklanke ciepłej przegotowanej wody z cytryną.
Jak narazie ja mam odwrotny problem.
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, ja w poprzedniej ciąży i również w tej miałam i mam okropne z tym problemy.
Moim wypróbowanym sposobem jest zjedzenie codziennie kubeczka jogurtu Benefit lub ewentualnie Activia (zawierają odpowiednie bakterie stymulujące perystaltykę jelit).
Jednak Benefit jest znacznie lepszy. Juz od tygodnia włączyłam go na stałe do mojej diety i jest rewelacja. Codziennie bez żadnego problemu...
Polecam BENEFIT.
 
Hej! :)
Ja mam takie problemy od kąd pamiętam. Macie ogromne szczęście że pomagają wam jogurty, owoce, warzywa czy przegotowana woda na czczo z miodem. Na mnie nigdy nie działały takie rzeczy, nawet suszone owoce czy duże ilości błonnika. Błonnik działał wręcz przeciwnie potęgował moje dolegliwości. 2 dni to i tak mało, ja mam nawet tygodniowe problemy.
Wydaje się że już wszystkie sposoby wypróbowałam, poradźcie czego jeszcze mogę spróbować.
Zanim zaszłam w ciążę pomagały mi jedynie herbatki przeczyszczające, ale teraz ich nie mogę pić.
Co mam robic??
Pozdrowionka
 
Agnieszko rozumim ciędoskonale, też mam te problemy. Musisz dużo pić, nawet do 3 litrów wody niegazowanej szczególnie jak bierzesz błonnik. A jak to nie pomoże to kup w aptece colonC, jest bezpieczny i pomaga na 100%
 
Hej :)
ColonC próbowałam, ale faktycznie chyba za mało wody do tego piłam.
Teraz jak jestem w ciąży to bardzo dużo soków i wody piję.
Wypróbowałam herbatkę z rumianka i muszę wam powiedzieć że troszkę pomaga. :)
ale będę próbować również innych sposobów i może faktycznie jeszce raz się przekonam do ColonC.
Dzięki :)
 
A ja będąc u mamy nie mialam żadnych problemów.Wręcz narzekałam,że tak często i gęsto chodzę do toalety ;D
A w domku? od nowa :laugh:
Trzeba spozyc Activię bo mnie osobiście pomaga :)
 
dziewczyny trzeba naprawdędużo pić, nawet do 3 litrów i to nie herbat a wody niegazowanej. Takie dostałam wytyczne jak byłam u gastroenterologa przy okazji wizyty z córcią.
 
Edi, może u mamy jadłaś coś innego?? i dlatego było dobrze? Ja nie narzekam jak narazie odwiedzam toalete w miarę regularnie, ale rzeczywiście jak pamiętam o tym by dużo pić to jest lepiej. ;)
 
reklama
Mnie przeraża duża ilośc picia bo siusiam i tak często ;D
wstajecie w nocy? bo ja tak raz muszę,a jak zaczne wiecej pić to chyba będę spać na kibelku ;D
 
Do góry