reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Profilaktyczne buty z polecenia kolezanki dla zdrowego dziecka 1,5 rocznego?

reklama
Ja przy pięcioletniej córce zainwestowałam w buciki ortopedyczne, żeby zniwelować wadę a nie czekać aż się powiększy. Powiem szczerze, że miałam problem ze znalezieniem obuwia, ale w końcu zdecydowałam się na buciki od arcopedico i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
 
Mojemu synowi kupiłem kapcie ortopedyczne dla dzieci od ze sklepu aurelka i po jakimś czasie jego wada chodzenia bardzo się poprawiła. Dzisiaj już nie ma po niej śladu.
 
Moja córka " koślawiła" nogę. Pojechałam do ortopedy i powiedział, że to normalne u takiego dziecka ( miała około roku) i by kupić buty za kostkę wiązane i od czasu do czasu zakładać lewy but na prawą nogę, a prawy na lewą nogę. Kupiłam buciki firmy emel. Może nie za tanie, ale polecam. ;)
 
Ja dla malucha wybierałam buciki wyprofilowane, wygodne i z certyfikatami.
Uważam, że buty ortopedyczne należy zakładać dziecku, gdy jest taka potrzeba, a nie na zaś.

Co do ceny, można kupić dziecku naprawdę dobre buciki i nie wydać przy tym majątku - nie kupowałam bucików powyżej 100 zł, a były to buty naprawdę dobre.
Wybieram też buty rodzimych film, polskie jest dobre :)
 
Do góry