reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron

Sysiq

Uśmiech łagodzi rany ♥
Dołączył(a)
28 Październik 2013
Postów
674
Hej dziewczyny,

Robiłam wczoraj progesteron jestem w 7tygodniu ciąży i wynosi on 18.46. W 5tyg spadł do 13.81 - dostałam plamien. Przepisano mi luteine 2x1 dopochwowo. Zrobiłam badanie po 2 tygodniach i myślałam, ze wynik będzie większy. Czy mam dzwonić do swojego doktora? Czy raczej nie panikować i poczekac do wizyty 13 września?

Jestem po poronieniu, słyszałam już w tej ciąży serduszko w 6tyg4dniu i jestem troszkę zasmucona tym progesteronem.

Dziękuje za odpowiedz.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Robiłam wczoraj progesteron jestem w 7tygodniu ciąży i wynosi on 18.46. W 5tyg spadł do 13.81 - dostałam plamien. Przepisano mi luteine 2x1 dopochwowo. Zrobiłam badanie po 2 tygodniach i myślałam, ze wynik będzie większy. Czy mam dzwonić do swojego doktora? Czy raczej nie panikować i poczekac do wizyty 13 września?

Jestem po poronieniu, słyszałam już w tej ciąży serduszko w 6tyg4dniu i jestem troszkę zasmucona tym progesteronem.

Dziękuje za odpowiedz.
Wzrosł proporcjonalnie do mnie. Ja miałam plamienia przy 17, lekarz kazał odstawiac z 3tabl. jak brałam 2 tabl to progesteron mialam 22 i nie wiem czy odstawiac
 
Progesteron wydzielany jest skokowo, więc moim zdaniem nie masz co panikowac. Poza tym wynik nie jest jakoś strasznie niski.
 
Ostatnia edycja:
Nie mam plamien, doktor tez nie kazał mi zrobić progesteronu, zrobiłam go sama dla własnego spokoju, a teraz spokoju nie mam [emoji23][emoji85]
 
Nie mam plamien, doktor tez nie kazał mi zrobić progesteronu, zrobiłam go sama dla własnego spokoju, a teraz spokoju nie mam [emoji23][emoji85]
:) ja tak miałam z tarczycą też sobie sama sprawdziłam no i u mnie się przydało:) dobrze,że wiesz,najwyżej Ci powie że jest ok i nie ma się czym przejmować. Skonsultować zawsze warto:)
 
Ja odstawiłam duphaston w 7 tygodniu teraz wchodzę w 8 tydzień ciąży badałam progesteron dwa dni po odstawieniu i mam taki wynik. Też nie wydaje mi się szczególnie wysoki ale nie mam plamien ani bóli.
 

Załączniki

  • IMG_20190903_133422.jpg
    IMG_20190903_133422.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 99
reklama
reklama
Do góry