reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prolutex

Tzn ja byłam na wizycie w czwartek, i to był ponad 12 tc i mówiłam lekarzowi, że nam 3 zastrzyki jeszcze, powiedział, żeby odstawić, ale ja dobrałam do końca, więc chyba nic się nie stało ?
Nic się nie stało, ale na przyszłość albo słuchaj lekarza, albo z nim rozmawiaj i konsultuj albo jak mu nie ufasz to go zmien ;)

skoro kazał Ci odstawić to po co brałaś te trzy fiolki? Żeby się teraz po fakcie zastanawiać czy nic się nie stało?
 
reklama
Tzn ja byłam na wizycie w czwartek, i to był ponad 12 tc i mówiłam lekarzowi, że nam 3 zastrzyki jeszcze, powiedział, żeby odstawić, ale ja dobrałam do końca, więc chyba nic się nie stało ?
To następnym razem zdecyduj czy leczysz się sama czy słuchasz lekarza 🤷‍♀️ skoro kazal odstawić to odstawić, a nie brac i się zastanawiac czy to dobrze.
 
Ale co mogło się stać złego? Nic. Prolutex to przecież progesteron. Odstawia się go w okolicach 12-13 tygodnia bo później jego produkcję przejmuje łożysko. Więc nie masz się czym stresować.
No w sumie świruje zapewne i tyle 🙂. Do tej pory nic się nie stało, a brałam i prolutex i cyclogest i to podwójne dawki
 
Do góry